Kategorie

Lutezan Premium x 120 kaps.

3215042

LUTEZAN PREMIUM to suplement diety zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników przyczyniających się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 56,44 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

LUTEZAN PREMIUM to suplement diety zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników przyczyniających się do utrzymania prawidłowego widzenia.

LUTEZAN PREMIUM zawiera m.in. ekstrakt z aronii czarnej, który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, zestaw karotenoidów (luteinę i zeaksantynę) oraz witaminy i minerały ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym również narządu wzroku. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) zawarty w produkcie LUTEZAN PREMIUM, przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Działanie:
LUTEZAN PREMIUM to suplement diety zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników przyczyniających się do utrzymania prawidłowego widzenia:

Ekstrakt z owoców aronii czarnej (Aronia melanocarpa), który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy OMEGA 3 (EPA i DHA), które występują w siatkówce oka. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).
Luteina i zeaksantyna, które są naturalnymi karotenoidami wchodzącymi w skład barwnika plamki żółtej.
Witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witamina E pomagająca w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Selen wspierający antyoksydacyjne procesy w komórkach.
Miedź pomagająca w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zalecane spożycie:
2 kapsułki dziennie

Przechowywanie:
w temperaturze 15-25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Dostępne opakowania: 60, 120 kapsułek

Dystrybutor:
Adamed Consumer Healthcare S.A.
Pieńków 149,
05-152 Czosnów
tel. 22 751 85 17

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii