> Pozostałe środki bez recepty>Preparaty na wzrok i słuch

Kategorie

Najczęściej kupowane

Wzrok oraz słuch to zmysły, które pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie poznawać świat, reagować na bodźce oraz radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Wraz z wiekiem lub w wyniku przebytych chorób albo ekspozycji na niesprzyjające czynniki zewnętrzne zdarza się, że aby dobrze funkcjonować, do diety należy włączyć odpowiednie leki na poprawę wzroku albo krople na poprawę słuchu. To zupełnie normalna kolej rzeczy i zdecydowanie warto sobie pomóc, niezależnie od tego, co jest podłożem problemu.

Preparaty na wzrok, które dobrze mieć

Jeśli zmagasz się z problemami ze wzrokiem, suchością oczu albo niską ostrością widzenia, warto, byś wyposażył się w tabletki na poprawę wzroku lub odpowiednie krople czy żele do oczu. Produkty takie jak Lutezan Premium czy Apo-Lutea dzięki właściwie dobranym składnikom wpływają pozytywnie na prawidłowe widzenie. Podczas wyboru zwróć uwagę na zawartość cynku, miedzi czy selenu, a także luteiny albo DHA - kwasu dokozaheksaenowego (zawartego m.in. w SuperOptic). Warte uwagi preparaty na wzrok to także krople niwelujące uczucie suchości i zmęczenia oczu, np. Thealoz Duo, a także krople na zapalenie spojówek, np. Starazolin.

Jaki lek na poprawę słuchu wybrać?

Na początku zaznaczymy, że zaskakująco często okazuje się, że lek na poprawę słuchu jest zupełnie zbędny, gdy wprowadzi się przemyślaną pielęgnację uszu i usystematyzuje ich higienę. Świetnie w tej roli sprawdzi się rozpuszczający woskowinę Fonix. Z kolei na zapalenie ucha wewnętrznego często stosuje się preparaty w sprayu, takie jak Aurimax, który łagodzi objawy towarzyszące infekcji ucha (ból, obrzęk, swędzenie). Warto przetestować również krople na poprawę słuchu, takie jak wzbogacony o wyciąg z nagietka Antotalgin.

Preparaty na wzrok i słuch 

W kategorii 125 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 125 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 125 produktów