2 KC x 12 tabletek
search
  • 2 KC x 12 tabletek

2 KC 12 tabletek

2 KC 12 tabletek - Wyciąg z opuncji pomaga w walce z objawami kaca. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy.

Cena:
11,29 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

2 KC 12 tabletek - Wyciąg z opuncji pomaga w walce z objawami kaca. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy.

Zastosowanie:
 
Suplementacja diety w składniki aktywne zawarte w preparacie.


Zalecane spożycie: 
W zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania alkoholu, a kolejne 2-3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu. Następnego dnia można przyjąć dodatkowo 2-3 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Składniki: 
Glukoza, substancja wypełniająca: celuloza, kwas bursztynowy, glutaminian 
monosodowy, kwas fumarowy, witamina C, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z opuncji, stabilizator: poliwinylopirolidon.

2 tabletki zawierają: 
53mg witaminy C (67%)*, 486mg glukozy, 200mg kwasu bursztynowego, 200mg glutaminianu monosodowego74mg kwasu fumarowego, 20mg wyciągu z opuncji (400mg w przeliczeniu na suszoną opuncję).

3 tabletki zawierają:
80mg witaminy C (100%)*, 729mg glukozy, 300mg kwasu bursztynowego, 300mg glutaminianu monosodowego111mg kwasu fumarowego, 30mg wyciągu z opuncji (600mg w przeliczeniu na suszoną opuncję).

*RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Ważne wskazówki:

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
  • Zawiera cukier.


Producent:
Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.,
ul. Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec.

8052701
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy