Kategorie

Iberogast płyn doustny 50 ml (butelka)

8075302

Posiada udowodnioną skuteczność w leczeniu Zespołu Jelita Drażliwego oraz Dyspepsji Czynnościowej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 43,07 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Iberogast®

Iberogast® czerpie z mocy 9 wyciągów roślin leczniczych. Zioła te współdziałają, łagodząc wiele czynnościowych dolegliwości żołądkowo-jelitowych:

  • ból i skurcze brzucha

  • uczucie pełności

  • uczucie ciężkości

  • wzdęcia

  • gazy

  • zgaga i nudności

Posiada udowodnioną skuteczność w leczeniu Zespołu Jelita Drażliwego oraz Dyspepsji Czynnościowej.Dolegliwości gastryczne mogą powstawać na skutek zaburzenia wielu różnych funkcji przewodu pokarmowego. To właśnie dlatego często doświadczamy kilku nieprzyjemnych symptomów jednocześnie.

Iberogast® to naturalny i skuteczny lek zawierający unikalne połączenie dziewięciu wyciągów ziołowych. Każdy z nich zawiera specjalne składniki aktywne, które działają na różne objawy czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego.

To właśnie dzięki wielokierunkowemu działaniu Iberogast® łagodzi jednocześnie tak wiele różnych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, m.in. ból brzucha, skurcze brzucha, uczucie pełności i ciężkości, wzdęcia, gazy, nudności czy zgaga.Jak stosować lek Iberogast ®

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej Iberogast® przyjmuje się w małej ilości płynu przed lub w czasie posiłków. Zalecana dawka leku to:

  • dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 3 razy dziennie po 20 kropli

  • dzieci od 6 do 12 lat: 3 razy dziennie po 15 kropli

Lek Iberogast® można stosować bez ograniczeń czasowych.

Jeśli po 2 tygodniach stosowania leku dolegliwości nie ustępują, należy zasięgnąć porady lekarza na temat ich przyczyny.Przed zastosowaniem leku koniecznie zapoznaj się z ulotką.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przypuszczasz, że moższe być w ciąży albo planujesz dziecko, powinnaś poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem leku Iberogast®.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii