Kategorie

Gripex Zatoki Caps 10 kapsułek

4359853

Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy do stosowania w przeziębieniu i grypie.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 14,93 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Gripex Zatoki Caps 10 kapsułek

Wskazania:

Krótkotrwałe leczenie objawowe dolegliwości związanych z nieżytem błony śluzowej nosa i zatok, takich jak: niedrożność nosa i zatok, przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, uczucie zatkanego nosa, nieżyt błony śluzowej nosa, ból głowy, bóle związane z niedrożnością zatok oraz gorączka, uczucie ogólnego rozbicia, zmęczenia. Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy do stosowania w przeziębieniu i grypie.

Skład:

1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500mg; kofeina 25mg; chlorowodorek fenylefryny 5mg; substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa; sodu laurylo-siarczan; magnezu stearynian; talk; żelatyna; erytrozyna (E 127); tytanu dwutlenek (E 171); żółcień chinolinowa (E 104); błękit patentowy V (E 131).

Działnie:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: od 1 do 2 kapsułek, 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Stosowanie produktu leczniczego jest przeciwwskazane w przypadku: nadwrażliwości na substancje czynne lub inne aminy sympatykomimetyczne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego; ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek; choroby wrzodowej żołądka w wywiadzie; zaburzeń sercowo-naczyniowych; zaburzeń rytmu serca; nadciśnienia tętniczego; cukrzycy; guza chromochłonnego nadnercza; jaskry z zamkniętym kątem przesączania; nadczynności tarczycy; rozrostu gruczołu krokowego; wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej; stosowania inhibitorów monoaminooksygenazy MAO i w okresie 14 dni od zaprzestania ich stosowania; stosowania trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych lub zydowudyny. Leku nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Leku nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii