Kategorie

Dr Scott Pasta do zębów 2-8 lat Soczysta Truskawka 500ppmF 40ml

9090577

Dr Scott Pasta do zębów dla dzieci (2-8 lat) o smaku soczystej truskawki to kosmetyk przeznaczony do stosowania w celu zachowania higieny jamy ustnej u dzieci.

Więcej szczegółów

 

Cena: 5,96 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dr Scott Pasta do zębów dla dzieci (2-8 lat) o smaku soczystej truskawki to kosmetyk przeznaczony do stosowania w celu zachowania higieny jamy ustnej u dzieci.

Właściwości:
Dr Scott Pasta do zębów dla dzieci (2-8 lat) o smaku soczystej truskawki to specjalnie dopasowana do wieku dzieci zawartość fluorku sodu (500 ppmF) pomaga chronić zęby dziecka przed próchnicą i ubytkami. Przyjemny truskawkowy smak zachęca do codziennej pielęgnacji jamy ustnej i pomaga wyrobić nawyk szczotkowania już od pierwszego ząbka. Doskonale sprawdza się do zębów mlecznych jak i pierwszych zębów stałych.

Składniki:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Sodium C14-C16 Olefin Sulfonate, Sodium Saccharin, Propylparaben, Methylparaben, Aroma, CI 16255.

Sposób użycia:
Zaleca się szczotkowanie zębów przynajmniej 3 razy dziennie po każdym posiłku. Po zakończonym myciu pastę należy wypluć, nie połykać.
U dzieci poniżej 6. lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.

Opakowanie:
40 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii