Doppelherz Aktiv-Meno Forte  30tabl.
search
  • Doppelherz Aktiv-Meno Forte  30tabl.

Doppelherz Aktiv-Meno Forte 30tabl.

Standaryzowany wyciąg z szyszek chmielu ogranicza objawy związane z okresem menopauzy, takie jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, trudności z zasypianiem, drażliwość, przygnębienie, gwałtowne bicie serca. Izoflawony sojowe są estrogenami roślinnymi o budowie zbliżonej do żeńskich hormonów płciowych.

Cena:
28,60 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Menopauza to bez wątpienia trudny okres dla każdej kobiety. Na szczęście odpowiednio dobrany suplement na menopauzę jest w stanie znacznie zminimalizować nieprzyjemne objawy towarzyszące okresowi przekwitania. Taki preparat na menopauzę powinien zawierać starannie wyselekcjonowany kompleks składników aktywnych o udowodnionym działaniu. Kryteria te perfekcyjnie spełnia wszechstronnie działający suplement Doppelherz Aktiv-Meno Forte. Opinie usatysfakcjonowanych konsumentek zwracają szczególną uwagę na kwestię jego łagodnego działania, które nie powoduje dodatkowych przykrych skutków ubocznych. Wszelkie nieprzyjemne objawy takie jak uderzenia gorąca, zimne poty, wahania nastroju, trudności z zasypianiem, szybsze bicie serca ulegają znacznemu zminimalizowaniu już po kilku tygodniach suplementacji preparatem Doppelherz Aktiv-Meno Forte. Ceny tego suplementu prezentują się zdecydowanie korzystnie i nie są nadmiernie wygórowane.

 

Podstawą receptury suplementu na menopauzę jest standaryzowany koncentrat sojowy, będący doskonałym źródłem izoflawonów sojowych. Komponenty te pod względem budowy oraz działania wykazują ogromne powinowactwo do żeńskich hormonów płciowych, których poziom w organizmie znacząco się obniża właśnie w okresie menopauzy. Niezwykle skutecznie na wszelkie uporczywe objawy towarzyszące okresowi przekwitania działa zawarty w składzie preparatu na menopauzę standaryzowany wyciąg z szyszek chmielu. Składnik ten hamuje również powstawanie zmarszczek i inne procesy starzenia się skóry. Poza minimalizacją takich objawów jak uderzenia gorąca czy też drażliwość poprawie ulega również funkcjonowanie układu nerwowego, koncentracja oraz procesy zapamiętywania na skutek obecności kompleksu witamin z grupy B i jodu w składzie preparatu Doppelherz Aktiv-Meno Forte. Opinia, jaka w przeważającej większości powtarza się odnośnie długofalowych skutków jego stosowania, jest jednoznacznie pozytywna. Ponadto znacznie poprawia się mineralizacja kości oraz zmniejsza się ryzyko zachorowania na osteoporozę, dzięki obecności jonów wapnia oraz witaminy D3 w składzie preparatu Doppelherz Aktiv-Meno Forte. Cena tego suplementu jest zdecydowanie zachęcająca i biorąc pod uwagę jego wydajność ,czyni jego stosowanie niezwykle opłacalnym.

Doppelherz Aktiv-Meno Forte to:

  • zminimalizowanie nieprzyjemnych objawów towarzyszących menopauzie
  • młoda i gładka skóra bez zmarszczek
  • wzmocnienie kości i zębów
  • poprawa koncentracji i zdolności zapamiętywania
8478581
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy