Desnoran spray do nosa, płyn 30 ml
search
  • Desnoran spray do nosa, płyn 30 ml

Desnoran spray do nosa, płyn 30 ml

Spray Desnoran usuwa przyczynę chrapania. To wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczonego do podawania do nosa. Desnoran nawilża i zmiękcza błonę śluzową oraz poprawia napięcie tkanek gardła. Dzięki takiemu działaniu wyrób medyczny Desnoran ułatwia przepływ powietrza przez drogi oddechowe niwelując wibracje i usuwając odgłos chrapania

Cena:
24,19 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Ile osób nie wiedząc, jak poradzić sobie z chrapaniem partnera/partnerki lądowało na kanapie w salonie? Pewnie znajdzie się też sporo osób, które stwierdzą, że budziły osobę obok, żeby ta przestała choć na chwilę chrapać. Bywa, że chrapanie budzi osoby chrapiące. Na szczęście ten problem da się wyleczyć. Powstał lek na chrapanie, które dzięki swym właściwościom sprawia, że chrapanie staje się przeszłością i wreszcie wszyscy będą mogli się wyspać.

 

Chrapanie jest wywołane fizjonomią i fizjologią konkretnej osoby. Jednak dzięki preparatowi na chrapanie da się temu problemowi zaradzić. Okazuje się bowiem, że najczęstszą przyczyną tej dolegliwości jest zbyt szybki skurcz gardła w czasie oddychania przez sen. Przez to następuje zwężenie gardła, które nie pozwala na normalne oddychanie podczas snu, a to z kolei wywołuje wibracje, których odgłos jest przez wielu z nas uznawany za jeden z najbardziej nieznośnych. Lekiem na chrapanie okazuje się Desnoran. Ten preparat na chrapanie w sprayu ma za zadanie sprawić, że chrapanie stanie się przeszłością.

Jak stosować Desnoran na chrapanie?

Spray aplikuje się do nosa. Należy najpierw oczyścić jamę nosową, położyć się i odchylić głowę i do każdego otworu aplikować dawkę zalecaną na ulotce. Następnie należy odczekać aż spray spłynie i pokryje błonę śluzową w gardle. Już po pierwszym użyciu sprayu na chrapanie Desnoran możemy uzyskać oczekiwany rezultat. Jednak czasem spray na chrapanie należy użyć kilka razy i dopiero wtedy osiąga się właściwy efekt. Warto wypróbować ten produkt, jeśli chrapanie jest dla nas i innych domowników utrapieniem.

 

Osoby, które miały okazje stosować Desnoran - opinie mają bardzo pozytywne. Warto, więc sprawdzić czy i dla nas Desnoran będzie właściwym rozwiązaniem. Desnoran – opiniami przekonuje do dania mu i sobie szansy.

Za 30 ml sprayu Desnoran cena wynosi niecałe 20 złotych, więc jeśli ma być to środek, który sprawi, że pozbędziemy się chrapania, to rzeczywiście warto. Desnoran cenowo jest przystępnym produktem i może faktycznie poprawić jakość snu osoby chrapiącej, jak i tych, którzy są w zasięgu dźwięków, jakie osoba chrapiąca wydaje. Tak, więc ten wydatek faktycznie nie wydaje się duży.

Desnoran, lek na chrapanie:

  • Preparat w postaci sprayu
  • Należy go aplikować przez nos
  • W wielu przypadkach efekty są słyszalne już po pierwszym użyciu
  • Poprawia jakość snu osób chrapiących oraz osób w otoczeniu
  • Dostępny bez recepty.

W Aptece Prima można znaleźć również leki nasenne bez recepty.

9078237
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy