> Pozostałe środki bez recepty>Środki uspokajające i nasenne

Kategorie

Najczęściej kupowane

Spokój ducha i zdrowy sen 

Sen jest jednym z najważniejszych elementów życia. Zapotrzebowania na sen zmienia się z wiekiem, jest także zależne od genów oraz rodzaju wysiłku, z jakim wykonuje się w trakcie dnia. Często jednak dzieje się tak, że nie możemy spać lub mimo przespanej nocy budzimy się niewyspani. Przyczyną często może być nerwy.

Gdy czujemy się zestresowani lub mamy problemy z zasypianiem, możemy wybrać środki uspokajające lub środki nasenne dostępne bez recepty.

Środki uspokajające i nasenne 

Zdrowy sen i równowaga emocjonalna mają ogromny wpływ na codzienną aktywność, pracę mózgu i kondycję. Znajdą tu Państwo:

  •        leki uspokajające, które mają ułatwiać odprężenie, a także dawać ukojenie w stanach napięcia nerwowego i niepokoju. Pomogą nam one utrzymać stres pod kontrolą i odzyskać psychiczną równowagę.
  •        leki nasenne, ich zadaniem jest skrócenie czasu potrzebnego do zaśnięcie, a także wsparcie naturalnego rytmu snu, który będzie w stanie zapewnić odpowiednią dla organizmu energię do funkcjonowania. Przydatne w dolegliwościach takich jak: bezsenność i zaburzenia snu.

Stres i brak snu są w stanie odebrać nam radość życia. Dlatego nie tak ważne jest by w swojej apteczce mieć środki, które będą zwalczały nieprzyjemne objawy i dolegliwości, a zarazem działały bezpieczne na nasz organizm.

Środki uspokajające i nasenne 

W kategorii 136 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 136 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 136 produktów