> Pozostałe środki bez recepty>Desmoxan 1,5mg 100 kapsułek

Kategorie

Desmoxan 1,5mg 100 kapsułek

Lek

Cena: 65,41 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3333551

Desmoxan to tabletki wspomagające leczenie uzależnienia od nikotyny. Desmoxan zmniejsza objawy odstawienia oraz głodu nikotynowego, wspomaga całkowite odstawienie papierosów, dzięki substancji czynnej, którą jest cytyzyna.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Rzucanie palenia to czas, który wymaga od osoby uzależnionej wiele samozaparcia i silnej woli. Na szczęście odpowiednio dobrane tabletki na rzucenie palenia przynoszą znaczną ulgę w tym trudnym czasie i pomagają łatwiej rozstać się z nałogiem. Lek na rzucenie palenia Desmoxan to preparat o starannie wyselekcjonowanym składzie, który pomaga łagodnie, a jednocześnie skutecznie rzucić palenie. Jego receptura nie zawiera nikotyny, dzięki czemu wyeliminowane zostało ryzyko uzależnienia podczas stosowania preparatu Desmoxan. Opinie usatysfakcjonowanych użytkowników potwierdzają długotrwałe efekty kuracji, która jednocześnie przebiega niezwykle łagodnie. Już w 25 dni możliwe jest pełne zerwanie z nałogiem dzięki stosowaniu preparatu Desmoxan. Ceny tego leku są porównywalne do kosztu zakupu pięciu paczek papierosów, dzięki czemu szybko można odczuć wymierne oszczędności związane z rzuceniem palenia.

 

Mechanizm działania substancji aktywnej zawartej w tabletkach na rzucenie palenia Desmoxan nie przyczynia się do powstawania u palaczy głodu nikotynowego. W trakcie kuracji lekiem na rzucenie palenia Desmoxan organizm stopniowo oczyszcza się z nikotyny, dzięki czemu nie występują wówczas nieprzyjemne objawy odstawienne. Po zakończonej kuracji substancja czynna jest w całości usuwana z organizmu, co stanowi gwarancję długotrwałego efektu działania preparatu Desmoxan. Opinia, jaka przeważa w internecie odnośnie szybkości pojawienia się pierwszych efektów kuracji, podkreśla fakt, iż już w pierwszych jej dniach można całkowicie odstawić papierosy, bez uczucia głodu nikotynowego. Pełne bezpieczeństwo stosowania to kolejna ogromna zaleta preparatu Desmoxan. Cena tego leku w naszej aptece internetowej jest wyjątkowo atrakcyjna, co z pewnością dodatkowo zachęca do jego zakupu i zerwania z nałogiem nikotynowym.

Desmoxan to:

  • kompleksowa kuracja antynikotynowa trwająca zaledwie 25 dni
  • wsparcie dla procesu rzucania palenia bez efektu głodu nikotynowego
  • receptura pozbawiona nikotynu
  • całkowite oczyszczenie się organizmu ze zgromadzonej przez lata nikotyny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii