Kategorie

Chicco Chusteczki nawilżające odstraszające komary 2m+

7073120

Chicco Chusteczki nawilżające odstraszające komary 2+ 

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,92 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Pielęgnacja i ochrona skóry przed komarami; dla dzieci.

Właściwości: 
Chicco chusteczki odświeżają, nawilżają i chronią skórę małych dzieci. Olejek z melisy i olej andiroba zawarte w produkcie dodatkowo naturalnie odstraszają komary. Pozostawiają na skórze delikatny zapach. Łagodna formuła jest idealna nawet dla najmniejszych dzieci. 100% naturalnej ochrony dzięki olejkom z melisy i andiroba (z nasion drzewa Carapa guianensis). Delikatny, neutralny zapach, pozbawiony syntetycznych perfum. Chusteczki nie zawierają alkoholu. Przetestowane dermatologicznie na potrzeby skóry wrażliwej. 
  
Składniki:
Olejek z melisy, olej andiroba.

Sposób użycia:
 
Wyjąc chusteczkę z opakowania i starannie zamknąć je ponownie. Delikatnie przetrzeć skórę i pozostawiać do wchłonięcia. Chusteczki nie pozostawiają tłustych śladów.


 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii