Kategorie

Nowy

BICAPS DIOSMIN 60 kapsułek

3542141

BICAPS DIOSMIN to suplement diety, który zawiera diosminę i hesperydynę. Dismina stosowana jest do leczenia różnych chorób naczyń krwionośnych, w tym: przewlekłej niewydolności żylnej, hemoroidów, żylaków czy słabego krążenia w nogach. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,39 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
BICAPS DIOSMIN to suplement diety, który zawiera diosminę i hesperydynę. Dismina stosowana jest do leczenia różnych chorób naczyń krwionośnych, w tym: przewlekłej niewydolności żylnej, hemoroidów, żylaków czy słabego krążenia w nogach. 

Właściwości:
Suplement diety BICAPS DIOSMIN zawiera 450 mg diosminy i 50 mg hesperydyny w 2 kapsułkach bez żadnych dodatków. Nie zawiera sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Diosmina działa ochronnie na naczynia żylne, ograniczając przepuszczalność oraz zwiększając napięcie żył. Przyczynia się do zmniejszenia bólu łydek, obrzęku nóg, uczucia ciężkości oraz do przyspieszenia gojenia się owrzodzeń żylnych. Działa przeciwobrzękowo, poprawia drenaż limfatyczny dzięki nasileniu perystaltyki naczyń chłonnych i poprawę przepływu limfy. Diosmina przyczynia się także do zmniejszenia podatności na pękanie małych naczyń krwionośnych.  W postaci zmikronizowanej, jest ona łatwiej rozpuszczalna w sokach trawiennym i dzięki temu lepiej wchłanialna z przewodu pokarmowego. Aktywne składniki preparatu zamkniete zostały w naturalnej kapsułce z pullulanu, który otrzymywany jest w naturalnym procesie fermentacji. Podczas jego produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.

Składniki:
Zmikronizowane flawonoidy 500 mg, w tym: diosmina: 450 mg, hesperydyna: 50 mg

Sposób użycia:
2 kapsułek 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ważne informacje:

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.
  • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.
  • Chronić przed światłem.

Opakowanie:
60 kapsułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii