Kategorie

Aspirin C x 20 tabletek musujących

4004502

Zawarty w Aspirin-C kwas acetylosalicylowy, w większych dawkach działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,41 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zastosowanie:

Aspirin-C stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów w przebiegu chorób reumatycznych, bólów głowy i nerwów, w bolesnym mięsiączkowaniu, w leczeniu bólów związanych z chorobą nowotworową.

Działania niepożądane:

Nudności, wymioty i bóle brzucha, Owrzodzenie przewodu pokarmowego. Krwawienia z dziąseł, krwiomocz, łatwe ,,siniaczenie po niewielkich urazach. Gdy dolegliwości te nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania Aspirin, skontaktuj się z lekarzem.

Dawkowanie/Sposób użycia:

Przed zastosowaniem Aspirin-C skontaktuj się z lekarzem. Przyjmuj lek w czasie lub po posiłku, doustnie, nie rozgryzając tabletek, dzielić można jedyne tabletki podzielne z rowkiem poprzecznym. Dorośli:w stanach gorączkowych 1-2 (500-1000 mg) tabletki 2-3 razy dziennie,w chorobie reumatycznej i gośćcu przewlekłym, zgodnie z zaleceniami lekarza najczęściej 1-2 tabletki 3-4 razy dziennie, łącznie z witaminą C i K. U dzieci poniżej 12-ego roku życia i niemowląt jedynie po konsultacji z lekarzem: 30-60 mg/kg masy ciała na dobę, co 4-6 godzinjako lek przeciwreumatyczny 65-130 mg/kg masy ciała na dobę, co 4-6 godzin. Podczas leczenia infekcji bakteryjnych i choroby przeziębieniowej nie zażywaj leku dłużej niż 10 dni. Gdy chorujesz na cukrzycę, przyjmowanie większych dawek leku może wpłynąć na wyniki glukozy we krwi. Poradź się wtedy lekarza. Przyjęcie zbyt dużej dawki (dawek) Aspirin-C może spowodować zatrucie, które objawia się: szybkim oddychaniem, silnym, ciągłym bólem głowy, szumem i brzęczeniem w uszach, stanem podniecenia i zamroczenia. Dokładne dawkowanie znajduje się na ulotce producenta.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii