Woda morska Hipertoniczna APTEO CARE spray do nosa 30ml
search
 • Woda morska Hipertoniczna APTEO CARE spray do nosa 30ml

Woda morska Hipertoniczna APTEO CARE spray do nosa 30ml

Zastosowanie: Hipertoniczna woda morska APTEO CARE jest roztworem wody morskiej stosowanym zarówno u dorosłych, jak i dzieci powyżej 3. roku życia. Zawiera naturalną wodę morską z głębin Oceanu Atlantyckiego wraz z cennymi minerałami. Nie zawiera konserwantów ani propelentów.

Wskazania:

 • oczyszczanie jam nosowych podczas kataru,
 • udrażnianie nosa w czasie alergii,
 • zapalenie zatok i infekcje.
Cena:
13,07 zł
Brak w magazynie Ilość

 • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Katar bywa uciążliwym problemem wielu z nas. W dodatku sporo osób miewa problem z uczuciem nadmiaru śluzu zbierającego się w nosie, mimo, że tak naprawdę nie mają kataru. Wszystko jest związane z tym, że nie dbamy dostatecznie dobrze o higienę jamy nosowej i nie wiemy w sumie jak to robić.

 

Spray do nosa jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się problemów z katarem i infekcjami. Warto, więc wybrać hipertoniczną wodę morską. Opinie wśród użytkowników ma bardzo dobre. Bo jest to spray, który świetnie oczyszcza jamę nosową. Hipertoniczna woda morska jest lekiem na katar, który świetnie sprawdza się jako spray pomocniczy przy zapaleniu zatok, czy innych infekcjach. Ten spray na katar świetnie sprawdzi się nie tylko przy katarze związanym z przeziębieniem, ale też przy katarze alergicznym. Oczyszczanie, a co za tym idzie udrażnianie nosa za pomocą sprayu do nosa jest bardzo wygodną opcją. Wyrób medyczny jakim jest spray na katar można stosować już u dzieci od 3 roku życia. Sprayem na katar najłatwiej u dzieci pozbyć się problemu z infekcjami. Wystarczy 1 do 2 dawek zaaplikować dziecku do każdego otworu nosowego, żeby maluch mógł lepiej oddychać. U dorosłych można zastosować nawet 3 dawki. U maluchów i dorosłych czynność tę należy powtórzyć, w zależności od potrzeb od 2 do 3 razy.

 

Lek na katar w postaci hipertonicznej wody morskiej jest jednym z najbardziej naturalnych wyborów. W skład takiego sprayu wchodzi roztwór wody morskiej z głębin Oceanu Atlantyckiego oraz woda oczyszczona. Produkt nie zawiera konserwantów. Warto, więc wybierając produkty, które mają nas wesprzeć zdrowotnie, zwracać uwagę na skład. Dobrze, gdy ten nie jest zbyt długi.

 

Raz na jakiś czas każdy powinien sięgnąć po hipertoniczną wodę morską. Opinia o produkcie, który jest dobry przy infekcjach, ale też sprawdzi się przy alergicznych problemach jest pozytywna, bo produkt dość szybko przynosi ulgę.

 

Za 30ml produktu jakim jest hipertoniczna woda morska cena wynosi niecałe 11 zł. Hipertoniczna woda morska cenowo jest, więc bardzo przystępnym wyborem, zwłaszcza, jeśli do tej pory nie mogli Państwo znaleźć produktu, który pomógłby uporać się z uciążliwym katarem.

 

Hipertoniczna woda morska:

 • Wyrób w postaci sprayu do nosa,
 • Główny składnik to woda z dna Oceanu Atlantyckiego,
 • Pomaga przy katarze i infekcjach,
 • Pozwala pozbyć się problemów z katarem siennym i alergicznym,
 • Łatwa aplikacja,
 • Do użytku dzieci i dorosłych.
9073118

Opis

Lek
Nie
Nowy