Uniben aer. 1,5mg/ml 30ml
search
  • Uniben aer. 1,5mg/ml 30ml

Uniben aerozol do stos. w jamie ustnej 1,5mg/ml, 30ml

Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.

Cena:
11,29 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Dawkowanie: Produkt leczniczy stosuje się miejscowo spryskując powierzchnię błony śluzowej jamy ustnej i (lub) gardła.DawkowanieProdukt leczniczy należy stosować od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci i młodzież Dzieci poniżej 6 lat:1 dawka leku na 4 kg masy ciała, stosowana od 2 do 6 razy na dobę. Bez względu na masę ciała, jednorazowo nie należy przekraczać 4 dawek.Dzieci od 6 do 12 lat:Jednorazowo 4 dawki leku, stosowane od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci powyżej 12 lat i dorośli:Jednorazowo od 4 do 8 dawek leku, stosowane od 2 do 6 razy na dobę.Jedna dawka leku o objętości 0,17 ml zawiera 255 mikrogramów benzydaminy chlorowodorku.Uwaga: Leczenie ciągłe nie powinno trwać dłużej niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien decydować lekarz.Dawek produktu leczniczego nie można dzielić.

Środki ostrożności: Stosowanie, zwłaszcza długotrwałe, produktów leczniczych o działaniu miejscowym, może spowodować reakcj ę uczuleniową. W takim przypadku lek należy odstawić i wdrożyć odpowiednie postępowanie.Ze względu na zawartość metylu parahydroksybenzoesanu, lek może powodować reakcje alergiczne (możliwe reakcje typu późnego).Produkt leczniczy zawiera niewielkie stężenie etanolu.

8799101
1 Przedmiot

Opis

Lek
Tak
Nowy