Kategorie

Uniben aerozol do stos. w jamie ustnej 1,5mg/ml, 30ml

8799101

Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,39 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dawkowanie: Produkt leczniczy stosuje się miejscowo spryskując powierzchnię błony śluzowej jamy ustnej i (lub) gardła.DawkowanieProdukt leczniczy należy stosować od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci i młodzież Dzieci poniżej 6 lat:1 dawka leku na 4 kg masy ciała, stosowana od 2 do 6 razy na dobę. Bez względu na masę ciała, jednorazowo nie należy przekraczać 4 dawek.Dzieci od 6 do 12 lat:Jednorazowo 4 dawki leku, stosowane od 2 do 6 razy na dobę.Dzieci powyżej 12 lat i dorośli:Jednorazowo od 4 do 8 dawek leku, stosowane od 2 do 6 razy na dobę.Jedna dawka leku o objętości 0,17 ml zawiera 255 mikrogramów benzydaminy chlorowodorku.Uwaga: Leczenie ciągłe nie powinno trwać dłużej niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien decydować lekarz.Dawek produktu leczniczego nie można dzielić.

Środki ostrożności: Stosowanie, zwłaszcza długotrwałe, produktów leczniczych o działaniu miejscowym, może spowodować reakcj ę uczuleniową. W takim przypadku lek należy odstawić i wdrożyć odpowiednie postępowanie.Ze względu na zawartość metylu parahydroksybenzoesanu, lek może powodować reakcje alergiczne (możliwe reakcje typu późnego).Produkt leczniczy zawiera niewielkie stężenie etanolu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii