Kategorie

Theraflu Zatoki (650mg + 10mg) 14 saszetek

8240413

Theraflu Zatoki (650mg + 10mg) - Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

  • Ból głowy,
  • Niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej,
  • Działa przeciwgorączkowo,
  • Łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy).

Właściwości:
Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.


Składniki:

1 saszetka zawiera:

  • Substancje czynne: paracetamol 650mg i chlorowodorek fenylefryny 10mg.
  • Substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfan potasowy, żółcień chinolinową E104, żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną owodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 saszetka.
  • Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody.
  • Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
  • Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby.
  • Nie należy stosować dłużej niż 5 dni.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość (alergia) na paracetamol, chlorowodorek fenylefryny i maleinian feniraminy lub inne składniki tego leku.
  • Jeśli pacjent przyjmuje lub przyjmował w ciągu ostatnich 14 dni inhibitory monoaminooksydazy (inhibitory IMAO, leki stosowane w leczeniu depresji lub choroby Parkinsona).
  • Jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba serca lub bardzo wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie),
  • Jeśli pacjent ma nadczynność tarczycy.
  • Jeśli pacjent ma jaskrę z wąskim kątem przesączania (choroba oczu z postępującym uszkodzeniem nerwu wzrokowego i co najmniej częściowo związanej z podwyższonym ciśnieniem wewnątrz gałki ocznej).
  • Jeśli u pacjenta występuje guz chromochłonny nadnerczy (guz zlokalizowany w pobliżu nerek, który powoduje zwiększenie ciśnienia tętniczego).
  • Jeśli pacjent przyjmuje trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne.
  • Jeśli pacjent przyjmuje leki beta-adrenolityczne (leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia
  • tętniczego i chorób serca).
  • Jeśli pacjent przyjmuje doustnie leki sympatykomimetyczne, takie jak donosowe leki obkurczające błonę śluzową nosa, leki hamujące apetyt lub leki psychostymulujące o działaniu podobnym do amfetaminy itp.
  • Ciąża i karmienie piersią.
  • U dzieci poniżej 12 lat.

Opakowanie:
14 saszetek  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii