Tantum Rosa, proszek do sporządzenia roztworu, 500 mg, 10 saszetek
search
  • Tantum Rosa, proszek do sporządzenia roztworu, 500 mg, 10 saszetek

Tantum Rosa, proszek do sporządzenia roztworu, 500 mg, 10 saszetek

Tantum Rosa Lek działa przeciwzapalne, przeciwbólowe, miejscowo znieczulające, odkażające.

Cena:
22,99 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:
Leczenie dolegliwości i objawów, takich jak: ból, pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy. Zapalenie sromu i pochwy, zapalenie szyjki macicy, chemio- i radioterapia. Lek stosuje się również w profilaktyce przed- i pooperacyjnej w ginekologii, a także do łagodzenia dolegliwości sromu w okresie połogu. Tantum Rosa stosuje się dopochwowo oraz na błonę śluzową zewnętrznych narządów płciowych.

Właściwości:
Lek działa przeciwzapalne, przeciwbólowe, miejscowo znieczulające, odkażające.

Składniki:
1 saszetka leku zawiera: substancję czynną: benzydaminy chlorowodorek 500mg oraz substancje pomocnicze: sodu chlorek, powidon, p-toluenosulfonian trójmetylocentyloamoniowy.

Sposób użycia:
1-2 saszetki w ciągu doby, w zależności od nasilenia dolegliwości. Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 0,5l przegotowanej i ostudzonej wody, bezpośrednio przed zastosowaniem. Każdorazowo należy przygotować nowy roztwór z 1 saszetki. Lek przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, 
  • w ciąży i okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że kobieta jest w ciąży, lub gdy planuje się ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Opakowanie:
10 saszetek

4788101
5 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy