Kategorie

Soyfem Forte 0,2308g x 30 tabl. powl.

4878411

Więcej szczegółów

 

Cena: 38,97 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Menopauza to szczególnie wymagający okres w życiu każdej kobiety. Pojawiające się wówczas uporczywe objawy można jednak w łatwy sposób zwalczyć, stosując odpowiednio dobrany preparat na menopauzę. Wśród tego typu produktów dostępnych na rynku na szczególną uwagę zasługuje Soyfem. Opinie zadowolonych użytkowniczek tego leku na menopauzę są jednoznacznie pozytywne i zdecydowanie zachęcające do zakupu. Wysoka dawka substancji aktywnych, które wyjątkowo szybko łagodzą takie przykre dolegliwości jak drażliwość, uderzenia gorąca czy też zwiększona potliwość, odpowiedzialna jest za wyjątkową skuteczność preparatu Soyfem. Ceny tego leku, biorąc pod uwagę jego wysoką efektywność, kształtują się na naprawdę przystępnym poziomie.

 

W składzie preparatu na menopauzę Soyfem znajduje się wysokiej klasy wyciąg z nasion soi, który jest doskonałym źródłem świetnie przyswajalnych ioflawonów sojowych - genisteiny i daidzeny. Substancje te wykazują działanie imitujące funkcje naturalnych kobiecych hormonów płciowych, który poziom znacznie zmniejsza się w okresie menopauzy. Przyjmowanie ich w okresie przekwitania pomaga również zahamować procesy starzenia się skóry, która ma szansę zachować młody wygląd bez zmarszczek przez długie lata. Lek na menopauzę Soyfem w wyjątkowo krótkim czasie łagodzi wszelkie nieprzyjemne objawy towarzyszące okresowi przekwitania. Wahania nastrojów, nagłe uderzenia gorąca, zimne poty, bezsenność – z wszystkimi tymi objawami można łatwo uporać się stosując lek Soyfem. Opinia specjalistów na temat efektywności jego stosowania podkreśla fakt, iż pozytywne rezultaty pojawiają się już po kilku tygodniach jego przyjmowania i utrzymują się przez wyjątkowo długi czas. Również wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania pozytywnie wyróżnia preparat Soyfem. Cena tego leku w naszej aptece internetowej jest niewygórowana, w rezultacie jego zakup z pewnością nie nadszarpnie domowego budżetu.

Soyfem to:

  • wysoka dawka aktywnych izoflawonów sojowych
  • złagodzone uporczywe objawy towarzyszące menopauzie
  • mniejsza drażliwość i podatność na stres
  • gładka skóra bez zmarszczek przez długi czas

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii