Kategorie

SOLGAR BCAA Plus 50 kapsułek

8660601

Solgar BCAA- Branched chain amino acid- czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach. Szczególnie istotne w naprawie mięśni.

Więcej szczegółów

 

Cena: 95,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
BCAA Plus to suplement diety, który sprawdzi się w ochronie wątroby, walce z przewlekłym zmęczeniem oraz osłabieniem mięśni. Suplement nie tylko przyspiesza wzrost i naprawię mięśni, ale również pomaga w szybszym odzyskiwaniu sił po wysiłku. Pomaga w walce z zaburzeniami oraz zwyrodnieniami układu nerwowo-mięśniowego tj. stwardnienie zanikowe boczne czy stwardnienie rozsiane.
Suplement diety BCAA Plus jest skuteczny w walce z częstymi infekcjami lub uszkodzeniami wątroby spowodowanymi czynnikami chemicznymi.
Ponadto wykazano skuteczność preparatu w działaniach mających na celu zniwelowanie wad neurologicznych mózgu, stresu i gorączki.

Właściwości: 

BCAA- Branched chain amino acid- czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach.
Szczególnie istotne w naprawie mięśni , gdzie stanowią one 1/3 tkanki mięśniowej. Aminokwasy mogą być wykorzystywane jako alternatywne źródło energii w przypadku wyczerpania glikogenu w mięśniach. Badania sugerują również, że aminokwasy mogą być pomocne w zaburzeniach nerwowo-mięśniowych poprzez zwiększenie siły mięśni i spowolnienie utraty funkcji ruchowych oraz posiadają zdolność zapobiegania uszkodzeniom wątroby, która może wynikać z poprawy syntezy białek w tkankach tego organu..

Skład:
1 kapsułka zawiera L-Leucynę w wolnej postaci (270mg), L-Izoleucynę w wolnej postaci (180mg), L-Walinę w wolnej postaci (150mg) oraz witaminę B6 (10mg)

Sposób użycia:
1 do 2 kapsułek dziennie.


Ważne informacje:
Produkt nie zawiera cukru, skrobi, soli, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.


Opakowanie: 
Szklana buteleczka zawierająca 50 kapsułek.
Podmiot odpowiedzialny:
SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
Ul. Skoroszewska 12
12-495 Warszawa

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii