Skinoren krem 20% kwasu azelainowego 30 g
search
 • Skinoren krem 20% kwasu azelainowego 30 g

Skinoren krem 20% kwasu azelainowego 30 g

Skinoren krem jest lekiem przeciwtrądzikowym w postaci kremu do stosowania na skórę. Substancją czynną leku jest kwas azelainowy, który wykazuje działanie przeciwbakteryjne (hamuje rozwój bakterii Propionibacterium acnes), hamuje nadmierne rogowacenie naskórka, zmniejsza ilość kwasów tłuszczowych na powierzchni skóry oraz zmniejsza liczbę zaskórników.

Cena:
56,07 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

 • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Skinorem to uznany i polecany lek przeciwtrądzikowy. Co ważne, w oferowanym kremie na trądzik zawarte zostało 20% kwasu azelainowego, czyli 200 mg na każdy gram produktu. Szybka i wyraźna pomoc w przypadku leczenia trądziku pospolitego to zdecydowanie najważniejsza cecha produktu Skinoren krem. Opinie dermatologów oraz zadowolonych klientów, które bez problemu można znaleźć w sieci sprawiają, że z całą pewnością można go uznać za czołowy lek na trądzik dostępny na rynku. Wśród produktów zarejestrowanych w leczeniu trądziku oraz coraz częściej polecanych przez dermatologów znajduje się właśnie Skinoren krem. Cena, jak za tej jakości krem przeciwtrądzikowy, bazujący na kwasie azelainowym jako substancji czynnej, jest niewygórowana i przystępna dla większości klientów, ceniących sobie skuteczność produktu leczniczego.

 

Wśród kremów przeciwtrądzikowych, jednym z tych, które pomagają nie tylko w przypadku przebarwień potrądzikowych, ale również zwykłych przebarwień, jest właśnie Skinoren krem. Ceny tego typu produktów kształtują się na poziomie kilkudziesięciu złotych - podobnie jest w przypadku Skinoren krem. Opinia klientów, z którą producent tego leku przeciwtrądzikowego zapoznał się w pierwszych miesiącach po wypuszczeniu produktu na rynek, każe szacować, iż wyraźna poprawa będzie zauważalna już po 4 tygodniach regularnego stosowania kremu. Tym, co sprawia, że jest to jeden z najlepszych leków na trądzik jest wysokie stężenie kwasu azelainowego, posiadającego przeciwbakteryjne działanie, prowadzące do zmniejszenia się liczby zaskórników oraz kwasów tłuszczowych na powierzchni skóry.

 

Podsumowując, krem na trądzik i przebarwienia Skinorem, to:

 • skuteczne działanie na trądzik pospolity oraz przebarwienia
 • 20% zawartość kwasu azelainowego
 • hamowanie nadmiernego rogowacenia naskórka
 • zmniejszanie ilości kwasów tłuszczowych na powierzchni skóry
 • zmniejszanie liczby zaskórników
 • wyraźna poprawa już po 4 tygodniach stosowania
Bayer
3181201
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy