> Dermokosmetyki apteczne>PHARMACERIS E Emotopic emulsja do kąpieli 200ml

Kategorie

PHARMACERIS E Emotopic emulsja do kąpieli 200ml

7061135

PHARMACERIS E Emotopic emulsja do kąpieli - Do codziennej kąpieli; skóra bardzo sucha i atopowa, wzmacnia naturalną barierę, chroni skórę, zapobiega suchości skóry i podrażnieniom; dla dzieci od 1. dnia życia i dorosłych.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 22,09 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do codziennej kąpieli; skóra bardzo sucha i atopowa, wzmacnia naturalną barierę, chroni skórę, zapobiega suchości skóry i podrażnieniom; dla dzieci od 1. dnia życia i dorosłych.

Właściwości:
Emulsja wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji i funkcjonowania naskórka od 1. dnia życia. Preparat przeznaczony do codziennych kąpieli emoliencyjnych. W połączeniu z wodą tworzy delikatną, mleczną, nawilżającą emulsję myjącą. Skutecznie oczyszcza ciało z zanieczyszczeń. Bogata formuła emulsji, oparta na połączeniu olejów: konopnego, canola i sojowego, przywraca naturalną barierę ochronną skóry, niwelując suchość i podrażnienia oraz zmniejszając jej podatność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Emulsja uzupełnia niedobory lipidów, zapewniając naturalną ochronę przed podrażnieniami. Zmniejsza utratę wody z naskórka (TEWL), długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, wzmacniając jej funkcje barierowe.

Składniki:
Olej konopny, olej canola, olej sojowy, olej parafinowy i inne, składniki pomocnicze, środki powierzchniowo czynne.

Sposób użycia:
Noworodki i niemowlęta do 6. miesiąca życia: do wypełnionej wodą dziecięcej wanienki wlać 1-2 nakrętki emulsji. Temperatura wody powinna wynosić około 37 stopni Celsjusza. Delikatnie umyć ciało i główkę dziecka. Skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem, unikając pocierania;

Dzieci i dorośli:
do wypełnionej wodą wanny wlać 4 nakrętki emulsji. Pozostałe instrukcje jak powyżej u noworodków i niemowląt.


Ważne informacje:

  • Tylko do użytku zewnętrznego.
  • Podczas kąpieli należy zachować ostrożność, ponieważ preparat pozostawia npowierzchni wanienki śliską powłokę.
  • Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować na otwarte rany i błony śluzowe.
  • Produkt nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Opakowanie:
200 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii