> Witaminy i minerały>Natura Mix Advanced Wsparcie 2.5g 20 saszetek

Kategorie

Natura Mix Advanced Wsparcie 2.5g 20 saszetek

3578241

Natura Mix Advanced Wsparcie - Polecany do stosowania w okresach osłabienia i rekonwalescencji , w okresach przesilenia oraz przy stresach dnia codziennego. Uzupełnia codzienną dietę w witaminę C, która przyczynia się do redukcji zmęczenia i osłabienia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 42,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Polecany do stosowania w okresach osłabienia i rekonwalescencji , w okresach przesilenia oraz przy stresach dnia codziennego. Uzupełnia codzienną dietę w witaminę C, która przyczynia się do redukcji zmęczenia i osłabienia.


Właściwości:

Produkt naturalny, który zawiera mleczko pszczele Aboca uzyskane w procesie liofilizacji świeżego mleczka pszczelego. Suplement zawiera sok z aceroli, czerwone owoce cyanidin-3, sok z czarnej borówki, bzu czarnego i jeżyny. Saszetki rozpuszczalne są odpowiednie w okresach osłabienia, przesilenia, stres w ciągu dnia.

Składniki:
Cukier trzcinowy, liofilizowane mleczko pszczele, liofilizowany sok z owoców aceroli (Malpighia punicifolia), inulina z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), naturalny aromat, liofilizowany sok z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus), liofilizowany sok z owoców bzu czarnego (Sambucus nigra), guma z akacji senegalskiej (Acacia senegal), liofilizowany sok z jeżyny (Rubus fruticosus), suchy ekstrakt z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus).

2 saszetki (5g) zawierają: liofilizowane mleczko pszczele 200mg (oznaczona zawartość kwas 10-hydroksy-2-decenowy 4% odpowiada 600mg świeżego mleczka pszczelego), liofilizowany sok z owoców aceroli 170mg, cyanidin-3 221,3mg zawierający: liofilizowany sok i suchy ekstrakt z czarnej borówki 97,50mg, liofilizowany sok z owoców bzu czarnego 82,50mg, liofilizowany sok z jeżyny 41,3mg (mianowany na zawartość antocyjanidynów 3,4% w przeliczeniu na chlorek cyjanidyno-3-glukozydu 7,5mg).

Sposób użycia:

  • Dzieci do 6 roku życia: zaleca się zażywanie 1 saszetki dziennie, najlepiej rano.
  • Dzieci powyżej 6 roku życia oraz dorośli: 2 saszetki dziennie.

Zawartość saszetki może być rozpuszczona bezpośrednio w ustach lub w wodzie, w soku, czy jogurcie.


Ważne informacje:

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
  • Nie zawiera glutenu.
  • Produkt zawiera cukier.

Opakowanie:
20 saszetek 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii