> Dziecko>Zdrowie dziecka>Witaminy i minerały>Witamina D dla dzieci>Juvit Baby D3 ( z pompką) krople 10ml

Kategorie

Juvit Baby D3 ( z pompką) krople 10ml

Lek

Cena: 11,87 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

8674611

Juvit Baby D3 ( z pompką) - Do postępowania dietetycznego u niemowląt karmionych piersią w profilaktyce niedoboru witaminy D3; dla niemowląt pierwszych dni życia.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Do postępowania dietetycznego u niemowląt karmionych piersią w profilaktyce niedoboru witaminy D3; dla niemowląt pierwszych dni życia.

Właściwości:
Witamina D pełni istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej w ustroju. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, przyczynia się do prawidłowego rozwoju i mineralizacji kości. Niedobór tej witaminy może prowadzić do upośledzenia mineralizacji kości, niedostatecznego uwapnienia nowo tworzącej się tkanki kostnej i w konsekwencji zmian krzywiczych u niemowląt i małych dzieci. Działanie witaminy D3 polega na poprawie wykorzystywania wapnia i fosforu, co przyczynia się do prawidłowego tworzenia kości. Niemowlęta karmione piersią są szczególnie narażone na niedobory witaminy D3, ponieważ pokarm kobiecy nie zawiera wystarczającej ilości witaminy D3. Dlatego też podawanie witaminy D3 niemowlętom od pierwszych dni życia jest bardzo ważne i stanowi istotny element profilaktyki niedoboru witaminy D3. 

Składniki:
Olej roślinny MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), cholekalcyferol - koncentrat olejowy (witamina D), przeciwutleniacz - DL-α tokoferol.


100ml zawiera:
  • wartość energetyczna 849kJ(3491kJ), białko 0g, węglowodany 0g, tłuszcz 94,4g, witamina D3 3,58mg.
1 naciśnięcie pompki dozującej zawiera:
  • wartość energetyczna 1,2kcal(4,9kJ), białko 0g, węglowodany 0g, tłuszcz 0,13g, witamina D 5µg.

Sposób użycia:
Niemowlęta od pierwszych dni życia: 2 naciśnięcia (do oporu) pompki dozującej 1 raz dziennie lub 1 naciśnięcie (do oporu) pompki dozującej 2 razy dziennie doustnie lub do ściągniętego mleka matki. Opakowanie zaopatrzone jest w pompkę dozującą, która pozwala na odmierzenie właściwej dawki. Z butelki należy odkręcić nakrętkę i usunąć pierścień zabezpieczający, a następnie należy nakręcić pompkę dozującą. 

Ważne informacje:

  • Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu,w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25°C.
  • Chronić od światła.
  • Po otwarciu butelki produkt zużyć w ciągu 12 miesięcy.
  • Produkt należy stosować pod kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Opakowanie:
10 mlPodobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 Inne produkty w tej samej kategorii