Kategorie

Cetaphil EM - emulsja micelarna do mycia z pompką 236ml

7060448

Dzięki budowie micelarnej, Cetaphil EM Do mycia jest delikatny a jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę. Dzieje się tak dlatego, że substancja myjąca jest w nim zamknięta w miceli i uwalnia się jej tylko tyle ile potrzeba do oczyszczenia skóry, przez co nie uszkadza płaszcza lipidowego – naturalnej bariery ochronnej skóry. Zapewnia skórze uczucie elastyczności i świeżości.

Więcej szczegółów

 

Cena: 39,41 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dokładne oczyszczanie skóry stanowi podstawę codziennej pielęgnacji zarówno twarzy, jak i całego ciała. Osoby, które borykają się z wyjątkowo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, powinny wybierać do mycia skóry wyjątkowo delikatne kosmetyki o starannie dobranym składzie. Takim preparatem jest bez wątpienia płyn micelarny, który dzięki zawartości innowacyjnych cząsteczek zwanych micelami bardzo dokładnie oczyszcza skórę, a jednocześnie nie narusza jej równowagi. Kosmetykiem, który świetnie łączy zalety preparatów na bazie miceli z wygodną formułą jest z całą pewnością emulsja micelarna do mycia z pompką z serii Cetaphil EM. Opinie na jej temat akcentują zwłaszcza kwestię doskonałej tolerancji przez skórę tego preparatu. Ponadto godna uwagi jest ponadprzeciętna wydajność emulsji do mycia Cetaphil EM. Ceny tego kosmetyku są w związku z tym faktem naprawdę korzystne z ekonomicznego punktu widzenia.

 

W składzie emulsji micelarnej do mycia z pompką Cetaphil EM nie znajdziemy mydła ani innych potencjalnie drażniących detergentów myjących. Zamiast tego receptura tego kosmetyku zawiera wiele łagodnych komponentów głęboko nawilżających skórę i łagodzących wszelkie podrażnienia oraz zaczerwienienia. Dzięki obecności składników o działaniu antybakteryjnych w płynie micelarnym Cetaphil EM świetnie sprawdzi się on w przypadku cery tłustej z tendencję do powstawania pryszczy i zaskórników. Także do codziennego demakijażu można z powodzeniem stosować emulsję do mycia Cetaphil EM. Opinia specjalistów z dziedziny dermatologii zwraca wagę na fakt, że produkt ten został dogłębnie przebadany, a ponadto dowiedzione zostało, że nie narusza on naturalnego płaszcza lipidowego skóry. Poręczne opakowanie z pompką znacznie ułatwia codzienne użytkowanie kosmetyku myjącego Cetaphil EM. Cena tego produktu nie jest wygórowana, co przekłada się na jego dużą popularność.

Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia z pompką to:

  • łagodne, a jednocześnie dokładne oczyszczenie skóry
  • długotrwałe nawilżenie i odżywienie cery
  • udowodnione działanie antybakteryjne i zwalczające wypryski
  • skład pozbawiony mydła i potencjalnie drażniących komponentów

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 Inne produkty w tej samej kategorii