Dla dzieci i niemowląt

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów 300 ml

7060449

Preparat Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów odznacza się uniwersalnym zastosowaniem w kąpieli malucha. Starannie dobrany skład pozwala obmyć ciało i włosy, czyniąc je gładkimi i świeżymi. Balsam jest wyjątkowo delikatny, dzięki zawartości gliceryny i pantenolu; nawilża i chroni skórę, odbudowując naturalną barierę ochronną każdej z warstw.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 25,40 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

0Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów nie uczula ani nie podrażnia; dobrze się spłukuje, zaś cena pozostaje wyjątkowo zachęcająca. Doskonale nadaje się do codziennej delikatnej pielęgnacji dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia.

 

Pośród asortymentu kosmetyków Cetaphil Baby, emulsja do mycia ciała i włosów wyróżnia się najszerszym spektrum zastosowania i uniwersalnością. Poleca się ją do codziennej, delikatnej pielęgnacji dzieci i niemowląt w kąpieli. Wyszukany skład, pozbawiony alkoholi, olejów mineralnych i parabenów, działa nawilżająco i proochronnie. Regeneruje naturalne bariery obronne skóry oraz zmywa z zanieczyszczeń ciało, skórę głowy oraz włosy dziecka. Biorąc pod uwagę wygłaszane o Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów opinie, zaznaczyć trzeba, że jest to specyfik renomowanej marki dermokosmetyków – nie zawiera mydeł, a więc nie szczypie w oczy, ani nie podrażnia skóry i miejsc wrażliwych. Wystarczy zaaplikować i rozsmarować preparat w rękach, a następnie nanieść na ciało lub włosy dziecka, umyć i spłukać. Także godna odnotowania jest w przypadku Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów cena, gdyż jest wyjątkowo atrakcyjna w stosunku do jakości produktu. Emulsja przy swoich walorach ochronnych i nawilżających, pozostawia skórę czystą, gładką i pachnącą. Każda mama dbająca o dobrostan i codzienną higienę swych pociech powinna znaleźć w kosmetyczce miejsce na Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów. Opinia specjalistów i rekomendacje klientek wskazują na szeroki wachlarz zalet. Ponadto hipoalergiczna formuła sprawia, że balsam nadaje się do codziennego stosowania. Wart jest Cetaphil Baby Emulsja do mycia ciała i włosów ceny, która pozostaje wyjątkowo atrakcyjna w stosunku do walorów przedstawianych przez środek. Emulsja nie zawiera czynników pochodzenia zwierzęcego, jest zatem odpowiednia dla wegan i wegetarian, żydów (produkt koszerny) i muzułmanów.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii