Dla dzieci i niemowląt

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Cetaphil Baby Balsam nawilżający 300 ml

7060452

Balsam dla dzieci i niemowląt Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała to starannie opracowana kompozycja składników nawilżających i osłaniających dedykowana do ochrony wyjątkowo delikatnej skóry dziecka. Dobry dla niemowląt – polecany do stosowania od 1-ego dnia życia, zawiera wyłącznie neutralne i hipoalergiczne składniki.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 25,89 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała działa ochronnie oraz nawilżająco na cerę oraz skórę ciała dziecka – polecany środek, znajdujący się w kosmetyczkach mam dbających o zdrową pielęgnację swoich dzieci. Delikatnie smaruje skórę wrażliwą. Działanie balsamu dla dzieci i niemowląt "Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała" polega na dogłębnym nawilżeniu warstw szczególnie delikatnej skóry dziecka, dzięki czemu naskórek zyskuje optymalną ochronę i naturalną barierę. Względem Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała opinie jednoznacznie wskazują szczególnie na jego unikalny skład, pozbawiony syntetycznych olejów i mydeł. Nie zawiera także parabenów ani alkoholu. Nieposiadający składników pochodzenia zwierzęcego, balsam ten jest odpowiedni dla wegan, żydów (produkt koszerny) i muzułmanów. Połączenie olejów słonecznikowego oraz ekstraktu z soi sprawia, że skóra staje się gładka, miękka, nawilżona i wyposażona w głęboko wnikającą barierę ochronną – są to niezaprzeczalne walory Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała. Opinia dermatologów i pediatrów dopuszcza bezpieczne stosowanie u niemowląt od 1-ego dnia życia. Równocześnie uniknięto wszelkich wątpliwych dodatków kosmetycznych, uzyskując w rezultacie produkt obojętny, hipoalergiczny i neutralny dla pH skóry dziecka. Z pewnością stanowi przewagę Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała cena, o której nie sposób nie powiedzieć, iż jest atrakcyjna w stosunku do walorów preparatu. Produkty dla dzieci to specyfiki podlegające najbardziej wygórowanym standardom i wymaganiom jakościowym. W Cetaphil Baby Balsam nawilżający do twarzy i ciała ceną spełnienia oczekiwań Mam, stała się wyselekcjonowana kompozycja, przejawiająca własności nawilżające oraz smarujące, oparte o naturalne składniki, jak masło shea, olej słonecznikowy i sojowy, a ponadto kontrolujące nawilżenie i zapobiegające przesuszeniu skóry pantenol, glicerynę, zaś ochronnie bioaktywną witaminę E. Produkt wystarczy nanieść na ręce, rozetrzeć celem ogrzania, a następnie delikatnie wsmarować w cerę i skórę dziecka lub niemowlęcia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii