Kategorie

Nowy

Zovirax Duo krem 2g

8705201

Leczenie wczesnych objawów przedmiotowych i podmiotowych nawracającej opryszczki warg w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia wrzodziejącej opryszczki warg u immunokompetentnych dorosłych i młodzieży.


Więcej szczegółów

 

Cena: 17,74 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Leczenie wczesnych objawów przedmiotowych i podmiotowych nawracającej opryszczki warg w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia wrzodziejącej opryszczki warg u immunokompetentnych dorosłych i młodzieży.
 
Działanie: 
Acyklowir jest lekiem przeciwwirusowym, hydrokortyzon jest słabo działającym kortykosteroidem, o działaniu immunomodulującym.

Składniki:
 
1g kremu zawiera: substancje czynne: acyklowir 50mg, hydrokortyzon 10mg oraz substancje pomocnicze: parafina ciekła, wazelina biała, izopropylu mirystynian, sodu laurylosiarczan, alkohol cetostearylowy, poloksamer 188, glikol propylenowy, kwas cytrynowy jednowodny, sodu wodorotlenek, kwas solny, woda oczyszczona.
  
Sposób użycia: 
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
Produkt leczniczy Zovirax Duo należy stosować pięć razy na dobę przez 5 dni (np. w przybliżeniu co 3-4 godziny z pominięciem nocy).
Leczenie należy rozpocząć najwcześniej, jak to jest możliwe, najlepiej natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów przedmiotowych i podmiotowych. Leczenie powinno trwać 5 dni. 
 
Ważne informacje: 
Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować na błony śluzowe, nie stosować w leczeniu opryszczki narządów płciowych, unikać kontaktu z oczami, nie należy stosować leku wraz z opatrunkiem okluzyjnym, obniżona odporność, ciąża, laktacja.

Opakowanie:
2g

Podmiot odpowiedzialny:
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE 
W. Rzymowskiego 53 
Warszawa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii