Kategorie

ZIELNIK APTECZNY Liść Pokrzywy do zaparzania 50 g

4647701

ZIELNIK APTECZNY Liść Pokrzywy do zaparzania - W celu złagodzenia bólu stawowego o małym nasileniu, pomocniczo w łagodzeniu dolegliwości dróg moczowych, zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych.


Więcej szczegółów

 

Cena: 3,76 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

  • W celu złagodzenia bólu stawowego o małym nasileniu
  • Pomocniczo w łagodzeniu dolegliwości dróg moczowych, zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych

Właściwości:
Odwar ma działanie moczopędne, przeciwreumatyczne

Składniki:
100 g produktu zawiera: 100 g liścia pokrzywy (Urticae folium).

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 2 łyżki (ok. 3 g) liścia pokrzywy zalać 1 szklanką wrzącej wody i naparzać pod przykryciem przez ok. 10 min, ostudzić i przecedzić. Pić po 1 szklance naparu 3-4 razy dziennie. Pić zawsze świeżo sporządzony napar. Nie stosować dłużej niż 2-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na liść pokrzywy.
  • Dzieci poniżej 12 roku życia.
  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią. 
  • U osób z cukrzycą oraz u osób z obrzękami związanymi z niewydolnością serca lub nerek stosowanie produktu leczniczego należy skonsultować z lekarzem.

Opakowanie:
50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii