Akcesoria

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Zestaw startowy MAM Starter Set

9049619

Zestaw startowy MAM Starter Set

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 86,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

PEŁNY TYTUŁ PRODUKTOWY Zestaw startowy MAM Starter Set
OPIS PRODUKTU
Narodziny dziecka to szczególne wydarzenie. MAM wspiera rodziców w tym wyjątkowym okresie i zapewnia dzieciom najlepszy start w życie tworząc innowacyjne i wyjątkowe produkty. Zestaw startowy MAM jest idealnym prezentem. W jego skład wchodzą: dwie butelki MAM Anti-Coli 160 ml, butelka MAM Anti-Colic 260 ml, smoczek MAM Start oraz klips do smoczka.
KORZYŚCI
Idealny prezent - każda mama doceni zestaw startowy MAM, ponieważ zawiera on najbardziej praktyczne akcesoria dla niemowląt.
80% mniej kolek – mamy używające butelek MAM Anti-Colic potwierdzają redukcję kolek oraz większy spokój dziecka podczas karmienia.
94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.
Szybka i prosta samosterylizacja w kuchence mikrofalowej - zajmuje tylko 3 minuty. Pomaga rodzicom zaoszczędzić cenny czas.
Wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej - dzięki symetrycznemu i ortodontycznemu kształtowi smoczek jest dopasowany do faz rozwoju żuchwy.
CECHY PRODUKTU/PATENTY
Idealny dla świeżo upieczonej mamy
Zestaw upominkowy MAM Starter Set to idealne wsparcie dla każdej mamy nowonarodzonego malucha. W jego skład wchodzą najbardziej innowacyjne i uwielbiane produkty MAM: trzy butelki MAM Anti-Colic, smoczek uspokajający MAM Start i klips do smoczka. Charakteryzuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesny design.
Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania
Podczas stosowania butelki MAM Anti-Colic dzieci muszą znacznie rzadziej przerywać picie, a przez to połykają mniej powietrza. Taki równomierny przepływ płynu pomaga zredukować symptomy kolki.
Jedwabisty silikon MAM
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.
Szybka i łatwa sterylizacja butelki
Butelkę MAM Anti-Colic można łatwo i dokładnie sterylizować w kuchence mikrofalowej. Przeprowadzone badania mikrobiologiczne potwierdziły efektywność i funkcjonalność samosterylizujących butelek MAM.
Idealny smoczek dla noworodków
Zaprojektowany dla zdrowego rozwoju jamy ustnej - MAM Start ma ortodontyczny kształt idealnie dostosowany do faz rozwoju żuchwy. Smoczek dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka i zawsze pozostaje we właściwej pozycji.
Praktyczny klips
Dzięki elastycznemu pierścieniowi i zapięciu z rzepem klips MAM Clip pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i innych akcesoriów. Produkty przyczepione za pomocą klipsa do ubrania dziecka zawsze pozostają czyste i w zasięgu ręki.
Innowacje i technologie
Firma MAM od 40 lat wspiera rodziców i dzieci. Posiada 102 patenty. 97% produktów MAM jest wytwarzane w Europie. Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata.
Potwierdzone naukowo
Innowacje MAM są poddawane badaniom klinicznym – współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej. Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii