Akcesoria

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Zestaw startowy MAM Starter Set

9049619

Zestaw startowy MAM Starter Set

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 86,99 zł

$nbsp;

Więcej informacji

PEŁNY TYTUŁ PRODUKTOWY Zestaw startowy MAM Starter Set
OPIS PRODUKTU
Narodziny dziecka to szczególne wydarzenie. MAM wspiera rodziców w tym wyjątkowym okresie i zapewnia dzieciom najlepszy start w życie tworząc innowacyjne i wyjątkowe produkty. Zestaw startowy MAM jest idealnym prezentem. W jego skład wchodzą: dwie butelki MAM Anti-Coli 160 ml, butelka MAM Anti-Colic 260 ml, smoczek MAM Start oraz klips do smoczka.
KORZYŚCI
Idealny prezent - każda mama doceni zestaw startowy MAM, ponieważ zawiera on najbardziej praktyczne akcesoria dla niemowląt.
80% mniej kolek – mamy używające butelek MAM Anti-Colic potwierdzają redukcję kolek oraz większy spokój dziecka podczas karmienia.
94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.
Szybka i prosta samosterylizacja w kuchence mikrofalowej - zajmuje tylko 3 minuty. Pomaga rodzicom zaoszczędzić cenny czas.
Wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej - dzięki symetrycznemu i ortodontycznemu kształtowi smoczek jest dopasowany do faz rozwoju żuchwy.
CECHY PRODUKTU/PATENTY
Idealny dla świeżo upieczonej mamy
Zestaw upominkowy MAM Starter Set to idealne wsparcie dla każdej mamy nowonarodzonego malucha. W jego skład wchodzą najbardziej innowacyjne i uwielbiane produkty MAM: trzy butelki MAM Anti-Colic, smoczek uspokajający MAM Start i klips do smoczka. Charakteryzuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesny design.
Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania
Podczas stosowania butelki MAM Anti-Colic dzieci muszą znacznie rzadziej przerywać picie, a przez to połykają mniej powietrza. Taki równomierny przepływ płynu pomaga zredukować symptomy kolki.
Jedwabisty silikon MAM
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.
Szybka i łatwa sterylizacja butelki
Butelkę MAM Anti-Colic można łatwo i dokładnie sterylizować w kuchence mikrofalowej. Przeprowadzone badania mikrobiologiczne potwierdziły efektywność i funkcjonalność samosterylizujących butelek MAM.
Idealny smoczek dla noworodków
Zaprojektowany dla zdrowego rozwoju jamy ustnej - MAM Start ma ortodontyczny kształt idealnie dostosowany do faz rozwoju żuchwy. Smoczek dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka i zawsze pozostaje we właściwej pozycji.
Praktyczny klips
Dzięki elastycznemu pierścieniowi i zapięciu z rzepem klips MAM Clip pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i innych akcesoriów. Produkty przyczepione za pomocą klipsa do ubrania dziecka zawsze pozostają czyste i w zasięgu ręki.
Innowacje i technologie
Firma MAM od 40 lat wspiera rodziców i dzieci. Posiada 102 patenty. 97% produktów MAM jest wytwarzane w Europie. Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata.
Potwierdzone naukowo
Innowacje MAM są poddawane badaniom klinicznym – współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej. Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii