Kategorie

Oillan MED+ Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologiczne zestaw 2 x 500 ml

7044996

Oillan Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej nawilża, wygładza i regeneruje skórę, chroniąc przed nadmierną utratą wody. Emulsja ponadto dobrze oczyszcza naskórek, przeznaczona jest dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Zestaw zawiera dwa opakowania produktu (2 x 500 ml)

Więcej szczegółów

 

Cena: 49,89 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Emulsja przeznaczona jest do intensywnej regeneracji podrażnionej, swędzącej suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne, jak i w okresie remisji. Przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia jak i dorosłych.

Składniki aktywne:

64% parafina ciekła

Działanie:

  • Nie zawiersa SLES/SLS. mydła dzięki czemu nie narusza naturalnej bariery ochronnej naskórka
  • Tworzy delikatny film na powierzchni skóry, ograniczając naskórkową utratę wody (TEWL). 
  • Natłuszcza, nawilża oraz wygładza naskórek

Stosowanie:
 

Dodać 1-3 nakrętki emulsji do ciepłej wody. Pozostać w kąpieli przez 10-20 minut, następie osuszyć skórę. Można stosować też miejscowo bezpośrednio na zwilżoną skórę. Nie pozostawia osadu na wannie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii