Dolegliwości żołądkowe

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Zdrovit Litorsal Biegunka 12 saszetek (6+6) 31.03.2019 r.

3223521

Litorsal biegunka to specjalny system łączący elektrolity i glukozę oraz probiotyki, przeznaczony do postępowania dietetycznego w biegunce lub podczas wymiotów w celu uzupełnienia straty płynów, elektrolitów oraz składników mineralnych.

Data ważności: 31.03.2019 r.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 9,70 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Jest wiele sytuacji, które wymagają specjalistycznych środków i pewnie wielu z nas takich sytuacji doświadczyło. Często nie jesteśmy w stanie zapanować nad naszym ciałem i musimy czym prędzej zastosować środki, które pomogą nam się uporać z problemem.

 

Jedną z bardziej problematycznych sytuacji bywa biegunka i o ile jest kilka środków, które są szeroko reklamowane i mają w zamiarze pomóc biegunkę zatrzymać, to zapominamy o tym, że długa biegunka doprowadza do tego, że nasz organizm się odwadnia i traci różnego rodzaju minerały. Dlatego tak ważne jest, by dostarczać osobie, która boryka lub borykała się z taką sytuacją elektrolity. Elektrolitami można sprawić, że organizm zacznie normalnie funkcjonować. Oczywiście najlepiej, żeby elektrolity były połączone z probiotykami i glukozą, tylko dzięki takiemu połączeniu doprowadzimy do tego, że organizm wróci do normalnego stanu. Preparatem na biegunkę, który łączy owe składniki jest Zdrovit Litorsal Biegunka. Opinie o tym produkcie są bardzo dobre. Osoby, które musiały posiłkować się tym preparatem stwierdziły, że w dość szybkim czasie postawił je na nogi. Dodatkowo ten produkt nie jest odpowiedni tylko dla osób, które mają biegunkę, ale jest to też preparat skierowany do osób, które wymiotują. Zdrovit Litorsal Biegunka to preparat na biegunkę i preparat na wymioty. Preparaty na wymioty muszą posiadać taki sam skład jak preparaty na biegunkę, bo nasz organizm jest w podobny sposób atakowany. Należy pamiętać, że biegunka lub wymioty mogą pojawiać się z różnych powodów.

 

Ogólnie wiadomo, że probiotyki są w stanie doprowadzić do tego, że powoli zaczyna odbudowywać się flora jelit osoby mającej biegunkę czy też osoby wymiotującej. Specjalny system DUO-, który łączy elektrolity z probiotykami, sprawia, że najlepszą opcją w tak trudnej sytuacji jest Zdrovit Litorsal Biegunka. Cena tego preparatu wynosi około 13 złotych. W opakowaniu otrzymujemy 6 saszetek probiotyków i 6 saszetek elektrolitów. Należy je zmieszać z wodą według instrukcji podanej na ulotce. Jeżeli mimo zalecanych dawek i stosowania ich według wskazań na ulotce stan się nie poprawia należy udać się do lekarza. Warto pamiętać, że można stosować również profilaktycznie Zdrovit Litorsal Biegunka. Opinie osób, które wybrały ten produkt jako profilaktyczną opcje na przykład przed podróżą zdecydowanie polecają preparat Zdrovit.

 

Nasze zdrowie jest niesamowicie ważne, jednak często mimo usilnych starań niektóre kwestie wymykają się spod naszej kontroli. Warto mieć wtedy pod ręką Zdrovit Litorsal Biegunka. Cenowo jest to tani produkt, który możemy kupić na wszelki wypadek do naszej domowej apteczki. W dodatku, jeśli zależy nam na produkcie dla dzieci i dorosłych to nie mogliśmy lepiej wybrać niż właśnie Zdrovit Litorsal Biegunka, opinia rodziców jak i ich pociech przekonuje w stu procentach do takiego zakupu.

 

Zdrovit Litorsal Biegunka 12 saszetek:

  • preparat na biegunkę i wymioty,
  • zawiera elekrolity, probiotyki – innowacyjny system DUO,
  • w składzie preparatu jest też glukoza,
  • produkt może być stosowany przez dzieci i dorosłych.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii