> Dla niego>Zdrowie>Wspomaganie potencji

Kategorie

Najczęściej kupowane

Potencja u mężczyzn może wraz z wiekiem maleć, utrzymywać się na stałym poziomie lub zmienić nagle w ciągu życia ze względu na ogólny stan organizmu. Mimo że wiele osób uważa sprawność seksualną za dowód męskości, wiemy, że zdolność osiągnięcia i utrzymania erekcji to taka sama funkcja organizmu jak praca serca czy trawienie - przez różne czynniki może ulec pogorszeniu. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po suplementy na potencję dla mężczyzn.

Potencja a libido - gdzie leży problem?

Pamiętajmy, że zdolność utrzymania erekcji a pociąg seksualny to dwie różne rzeczy. Są ze sobą związane, ale nie w stu procentach zależne. Tak jak do wzwodu może dojść niekonieczne w seksualnych okolicznościach, tak brak erekcji nie świadczy o niskim poziomie pożądania drugiej osoby. Może za to świadczyć o:


  • chorobach układu krwionośnego - zwężone tętnice, cholesterol, wysokie ciśnienie krwi;
  • występującej cukrzycy, która wpływa na czynności seksualne;
  • obniżonym poziomie testosteronu;
  • wysokim stresie lub obciążającym organizm trybie życia;
  • skutkach ubocznych niektórych zażywanych leków.

Obniżona potencja może również być zwyczajnym stanem, związanym z naturalnymi zmianami zachodzącymi w organizmie - w takim wypadku najlepiej sięgnąć po suplementy wspomagające potencję.

Leki na potencję dla mężczyzn - wybierz mądrze

Wśród leków na potencję możesz znaleźć rozwiązania doraźne, suplementy na potencję stosowane określony czas przed stosunkiem, lub takie, które wzmocnią organizm i są skierowane do przyczyny problemu. Klasyczne tabletki Maxon należą do pierwszej grupy suplementów działających czasowo. Alternatywą dla tabletek połykanych są tabletki do rozgryzania i żucia, np. Maxigra tabletki lub Mensil 25mg sildenafilu. Natomiast na ogólne wzmocnienie organizmu, a przede wszystkim układu krążenia (tak ważnego w przypadku potencji) można skorzystać z Doppelhertz aktiv MEN Lider.

Wspomaganie potencji 

W kategorii 23 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 23 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 23 produktów