> Witaminy i minerały>Witaminy w saszetkach musujących

Kategorie

Najczęściej kupowane

Kompleksy witamin w saszetkach to dobry pomysł na uzupełnienie zbilansowanej diety o jeszcze więcej składników odżywczych oraz mikro- i makroelementów sprzyjających sprawnemu funkcjonowaniu organizmu. Przyjazna forma przyjmowania takich witamin może być szczególnie praktyczna dla osób, które nie lubią innych form lub zażywają już wiele leków i nie chcą dokładać sobie kolejnych kapsułek do połykania. Pamiętaj, że tabletki musujące to witaminy o równie dobrym składzie co te klasyczne - a przy okazji ich zażywania możesz zadbać o odpowiednie nawodnienie!

Znajdź kompleks witamin dla siebie

Zanim zdecydujesz się na witaminy w saszetkach dla dorosłych, zastanów się nad tym, jakich składników dokładnie potrzebujesz. Przed rozpoczęciem suplementacji dobrze wykonać podstawowe badania - morfologię, poziom poszczególnych mikro- i makroelementów (szczególnie żelaza, najlepiej w formie ferrytyny), by móc zdecydować, czego potrzebujesz i nie suplementować składników, których masz w organizmie wystarczającą ilość. Dostosuj je do swojej diety i trybu życia, wybierając taki suplement, który pomoże Twojemu organizmowi osiągnąć pełnię zdrowia. Pamiętaj przy tym, że witaminy w saszetkach dla kobiet i mężczyzn mogą się nieco różnić składem.

Zobacz, jak różne składniki wpływają na działanie produktu: NaturaMix wsparcie sprawdzi się dla osób o osłabionej odporności i w okresie rekonwalescencji - zawiera mleczko pszczele Aboca, sok z aceroli, czerwone owoce cyanidin-3, sok z czarnej borówki, bzu czarnego i jeżyny, dzięki czemu uzupełnia poziom witaminy C. Z kolei NaturaMix Energia to produkt, który pomoże wyjść z nieustannego zmęczenia, zwiększa energię fizyczną i psychiczną dzięki zawartości ekstraktów z Eleutherococcus, żeń-szenia i guarany. 

Witaminy w saszetkach - także na zdrowe stawy

W aptekach często można znaleźć wyroby medyczne przeznaczone na zdrowie stawów, np. 4 Flex Silver w saszetkach, który zawiera łatwo przyswajalny kolagen, wapń oraz witaminę D. Dzięki takiemu składowi pomoże Ci utrzymać zdrowie kości i wesprze prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Witaminy w saszetkach musujących 

W kategorii 44 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 44 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 44 produktów