Kategorie

Najczęściej kupowane

Witamina D 4000 j.m.

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu na każdym etapie życia. Warto mieć jednak na uwadze, że zapotrzebowanie na ten związek chemiczny może różnić się ze względu na wiek, płeć i masę. Wysokie dawki, tak jak np. witamina D 4000 jednostek, powinny być zarezerwowane dla osób starszych.

  •        U osób po 75. roku życia zmniejszona jest ilość syntezy w skórze, spowolniony metabolizm i gorsze wchłanianie, zalecana jest zatem suplementacja witaminy D 4000 jednostek.
  •        Większe zapotrzebowanie na witaminę D można zaobserwować również u osób otyłych - zarówno osób dorosłych, jak i seniorów. W przypadku nadwagi podaż witaminy D może być więc większa w porównaniu do osób o prawidłowej masie ciała. 

Preparaty z witaminą D 4000 jednostek

Suplementacja preparatu z witaminą D 4000 jednostek, powinna być skonsultowana z lekarzem lub poprzedzona wcześniejszymi badaniami, które jednoznacznie wskażą ewentualne niedobory. Podczas zakupu takiego produktu warto zwrócić uwagę na jego skład. Wybór powinien być dopasowany do indywidualnych preferencji i zapotrzebowania na dany składnik. 

Witamina D 4000  

W kategorii 18 produków.
Wyświetla 1 - 18 z 18 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 18 produktów