Kategorie

WAX maska do włosów Kamilla keratyna + rumian rzymski 240 ml

7061526

Odżywcza maska do włosów jasnych, farbowanych na blond i rozjaśnianych bez parabenów, silikonów, MIT i SLS. Maska regeneruje włosy suche, matowe i łamliwe. Wzmacnia włosy i poprawia ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Wygładza i nawilża włosy, nadaje im sprężystość i połysk. Działa korzystnie na skórę głowy, łagodzi podrażnienia i działa przeciwłupieżowo.

Więcej szczegółów

 

Cena: 32,70 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wiele kobiet farbuje włosy, a jak już powszechnie wiadomo włosy farbowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Warto, więc pomyśleć o tym, gdy już zdecydujemy się na farbowanie. Wybierając produkty do pielęgnacji włosów farbowanych zwróćmy uwagę na te, które docenili konsumenci, przyznając im różnego rodzaju nagrody, dzięki temu będziemy mieć świadomość tego, że po dany produkt faktycznie warto sięgnąć. Do produktów polecanych na pewno możemy zaliczyć maskę regenerującą włosy farbowane na blond - WAX Kamilla. Co ciekawe owe maski regenerujące włosy rozjaśnione sprawdzą się również, jako maski regenerujące włosy naturalnie jasne. Taka odżywcza maska do włosów jasnych sprawi, że włosy staną się faktycznie mocniejsze. Warto pamiętać o tym, że ogółem włosy jasne są najczęściej słabsze niż włosy ciemne. Dlatego wymagają one specjalnego traktowania nawet, gdy nie są farbowane. Jednak, jeśli dodatkowo takie włosy farbujemy lub gdy z ciemnych włosów decydujemy się uzyskać jasny kolor musimy pamiętać, że konieczne będzie znalezienie właściwej odżywczej maski do włosów farbowanych na blond, taka odżywcza maska do włosów rozjaśnianych sprawi, że włosy nie staną się „sianowate”.

 

Ogółem wybierając maskę czy to będzie maska regenerująca włosy farbowane na blond, czy maska regenerująca włosy naturalne jasne, to wiadomo, czego konkretnie oczekujemy po jej użyciu. Chcemy by nasze łamliwe, suche i często matowe włosy odzyskały swój blask, przestały się łamać i były dobrze nawilżone. Taki efekt osiągniemy jedynie sięgając albo po odżywczą maskę do włosów rozjaśnianych – jeśli farbowałyśmy włosy lub po odżywczą maskę do włosów jasnych, jeśli nasze włosy z natury są jasne.

 

Odżywcza maska do włosów farbowanych na blond, czyli maska regenerująca włosy rozjaśnione to produkt, który należy odpowiednio stosować, by uzyskać oczekiwany efekt. Po umyciu głowy szamponem, należy wmasować maskę we włosy oraz skórę głowy, a następnie odczekać 20 minut. Jeśli chcemy spektakularnych efektów dobrze zastosować kompres i trzymać maskę przez całą godzinę. Dzięki temu efekt będzie naprawdę zaskakujący.

 

Wiele kobiet wybiera właśnie maskę WAX Kamilla keratyna. Opinie o tej masce są tak dobre, bo skutki jej stosowania są rzeczywiście widoczne. Dzięki tej masce nie tylko włosy stają się piękniejsze i bardziej sprężyste, ale również skóra głowy jest nawilżona i co ważne maska ta ma właściwości przeciwłupieżowe. Ciężko, więc znaleźć o WAX Kamilla keratyna opinię negatywną. Warto również zwrócić uwagę na to, że o produkcie WAX Kamilla rumian opinie są tak pozytywne, bo produkt ten ma świetny skład. Keratyna i rumian rzymski sprawiają, że już po pierwszym użyciu poczujemy zdecydowaną różnicę. Dlatego tak dużo osób stawia na WAX Kamilla rumian, a wszystkie Laury Konsumenta mówią nam, że ten produkt jest godny uwagi.

 

WAX Kamilla keratyna - cena jak za 240 ml jest niesamowicie przystępna, bo oscyluje w granicy 20 złotych. Dlatego WAX Kamilla keratyna cenowo jest produktem niesamowicie atrakcyjnym. Jeśli spojrzymy na inne produkty do włosów jasnych, które mają je odżywić, to jednak WAX Kamilla rumian ceną wyróżnia się na plus dla potencjalnego klienta. Szukając odpowiedniej maski do włosów jasnych postawmy na WAX Kamilla rumian. Cena tej maski regenerującej, co równie ważne w dzisiejszych czasach, na pewno nikogo nie odstraszy.

 

WAX maska do włosów Kamilla keratyna + rumian rzymski:

  • to produkt do włosów jasnych i rozjaśnianych
  • regeneruje i odżywia włókno włosa oraz skórę głowy
  • działa nie tylko odżywczo ale również przeciwłupieżowo
  • produkt otrzymał Laur Konsumenta
  • jest przystępna cenowo.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 Inne produkty w tej samej kategorii