Kategorie

WAX Maska do włosów cienkich z Aloesem 240 ml

7058752

Regenerująca maska z aloesem do włosów cienkich pozbawionych objętości bez parabenów, MIT, SLS.

Aloes WAX Maska regenerująca do włosów cienkich, bez objętości

Wzmacnia włosy, dodaje objętości bez obciążania. Nawilża włosy i skórę głowy oraz reguluje wydzielanie sebum. Zmniejsza wypadanie włosów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,98 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

1. Piękne włosy sprawiają, że poczucie naszej pewności siebie wzrasta. Jednak nie każdy z nas ma włosy jak z reklamy. W dodatku wiele osób mimo pielęgnacji nie widzi poprawy kondycji swoich włosów. Po pierwsze trzeba pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano, tzn. że jeśli użyjemy jakiegoś kosmetyku raz, to nie oznacza, że będziemy mieli włosy niczym Penelope Cruz. Po drugie trzeba dobrać właściwe produkty do swoich włosów, bo to, że jakieś kosmetyki sprawdziły się u koleżanki wcale nie oznacza, że i w naszym przypadku się sprawdzą. Zwłaszcza, jeśli ona jest eteryczną blondynką, a my mamy kruczoczarne włosy, albo akurat postanowiłyśmy pofarbować się na rudo. Tak, więc jedynie systematyczne stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków da oczekiwany efekt.

 

Jeśli mamy cienkie włosy warto zastanowić się czy nie zrezygnować z odżywek na rzecz maski. Odżywcza maska do włosów bez objętości jest w stanie uczynić cuda. Musimy tylko zastanowić się, która maska regenerująca włosy cienkie okaże się tą odpowiednią dla nas. Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o maski regenerujące włosy bez objętości, spokojnie można znaleźć ich na naszym rynku kilkanaście, o ile nie kilkadziesiąt. Dlatego trzeba się upewnić, które z owych masek będą faktycznie dobre dla nas.

 

Wiele osób z cienkimi włosami jest zachwyconych maskami WAX. Odżywcza maska do włosów cienkich WAX Aloes jest wręcz bezkonkurencyjna. Najistotniejsze w jej formule jest to, że nie obciąża ona dodatkowo włosów. A wszystko dzięki temu, że w jej składzie nie ma parabenów. W skład maski wchodzi ekstrakt z aloesu i henny, dzięki czemu włosy po umyciu są miękkie i przyjemne w dotyku. Poza tym skóra głowy jak i włosy są nawilżone i co najważniejsze włosy zyskują większą objętość. Taka maska regenerująca włosy bez objętości powinna być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu. Ogółem nie zaleca się stosowania masek regenerujących włosy cienkie częściej niż wspomniane dwa razy w tygodniu. Wszystkie odżywcze maski do włosów cienkich sprawiają, że włosy wyglądają lepiej, ale tylko w przypadku, gdy nie przesadzimy z ich ilością. Dlatego tak ważne jest, by kupując odżywczą maskę do włosów bez objętości sprawdzić jak zaleca się ją stosować.

 

Za 200 ml WAX Aloes – cena to niecałe 19 złotych. Jak widać WAX Aloes cenowo może konkurować z produktami o podobnym działaniu. Jednak, jeśli spojrzymy na maski WAX Aloes pod kątem opinii konsumentów to zauważymy, że są one bardzo dobrze oceniane.

 

WAX Aloes - opinie jakie możemy przeczytać o tym produkcie zachęcają do zakupu tej właśnie maski. Osoby o cienkich włosach wolą wybrać WAX Aloes. Opinia, o tym produkcie jest tak dobra między innymi dlatego, że maska ta nie zawiera MIT i SLS, a o takie maski w większości drogerii po prostu trudno.

 

WAX Maska do włosów cienkich z Aloesem:

  • poprawia kondycję włosów
  • zwiększa objętość włosów
  • nawilża skórę głowy
  • odżywia włosy
  • nie zawiera parabenów

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii