Kategorie

Vita Buerlecithin płyn, 1000 ml

4385904

Vita Buerlecithin normalizujące stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi, usprawnia pracę mózgu, serca, wątroby, mięśni szkieletowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 26,09 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kompleksowe wsparcie zdrowia osób starszych wymaga często zastosowania odpowiedniego preparatu wzmacniającego, będącego źródłem wielu cennych witamin i mikroelementów. Taki wszechstronnie działający preparat na serce powinien jednocześnie wspierać funkcjonowanie układu krwionośnego oraz mięśnia sercowego, a także pozytywnie wpływać na poziom frakcji „złego” cholesterolu we krwi. Jeśli chodzi o taki preparat na cholesterol dla seniorów i nie tylko, o rozległym i kompleksowym działaniu, to zdecydowanym liderem rynkowym pozostaje niezmiennie od wielu lat Vita Buerlecithin. Opinie jego zadowolonych konsumentów zwracają szczególną uwagę na fakt, iż ten suplement diety w płynie działa wyjątkowo szybko, a jednocześnie efekty jego stosowania utrzymują się przez długi czas. Ten wysokiej klasy preparat na mózg jest również rekomendowany dla osób żyjących w długotrwałym stresie oraz przy permanentnym zmęczeniu i kłopotach z zasypianiem. Również w okresie rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych czy też różnego rodzaju chorobach warto sięgnąć po Vita Buerlecithin. Ceny tego suplementu, biorąc pod uwagę jego wydajność, czynią jego stosowanie niezwykle ekonomicznym.

 

W składzie preparat wzmacniający Vita Buerlecithin posiada przede wszystkim bogactwo naturalnej lecytyny sojowej, która wyjątkowo skutecznie usprawnia procesy zapamiętywania oraz poprawia koncentrację. W tym preparacie na mózg znajdują się również witaminy z grupy B, które poza korzystnym oddziaływaniem na pracę układu nerwowego, wspomagają dodatkowo utrzymanie prawidłowego poziom cholesterolu we krwi. Ponadto dzięki wysokiej koncentracji witamin w preparacie na serce Vita Buerlecithin suplement ten aktywnie wspiera pracę mięśnia sercowego, minimalizując ryzyko wystąpienia zawału serca. Składniki takie jak D-pantotenian sodowy oraz amid kwasu nikotynowego wspomagają działanie kompleksu witamin z grupy B zawartych w składzie preparatu na cholesterol Vita Buerlecithin. W szczególności osoby w wieku podeszłym powinny sięgnąć po Vita Buerlecithin. Opinia, jaka zdecydowanie najczęściej powtarza się odnośnie jego skuteczności, akcentuje kwestię wygodnej w codziennym stosowaniu płynnej formy preparatu Vita Buerlecithin. Cena tego suplementu w naszej aptece internetowej nie jest wygórowana, co sprawia, że z pewnością chętniej sięgną Państwo po ten wszechstronny produkt.

Vita Buerlecithin to:

  • wsparcie dla prawidłowej pracy serca
  • obniżony poziom „złego” cholesterolu we krwi
  • lepsza pamięć i koncentracja
  • więcej sił witalnych i zwiększony poziom energii w codziennym funkcjonowaniu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii