Pamięć i koncentracja

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Vita Buerlecithin płyn, 1000 ml

4385904

Vita Buerlecithin normalizujące stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi, usprawnia pracę mózgu, serca, wątroby, mięśni szkieletowych.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 32,84 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Kompleksowe wsparcie zdrowia osób starszych wymaga często zastosowania odpowiedniego preparatu wzmacniającego, będącego źródłem wielu cennych witamin i mikroelementów. Taki wszechstronnie działający preparat na serce powinien jednocześnie wspierać funkcjonowanie układu krwionośnego oraz mięśnia sercowego, a także pozytywnie wpływać na poziom frakcji „złego” cholesterolu we krwi. Jeśli chodzi o taki preparat na cholesterol dla seniorów i nie tylko, o rozległym i kompleksowym działaniu, to zdecydowanym liderem rynkowym pozostaje niezmiennie od wielu lat Vita Buerlecithin. Opinie jego zadowolonych konsumentów zwracają szczególną uwagę na fakt, iż ten suplement diety w płynie działa wyjątkowo szybko, a jednocześnie efekty jego stosowania utrzymują się przez długi czas. Ten wysokiej klasy preparat na mózg jest również rekomendowany dla osób żyjących w długotrwałym stresie oraz przy permanentnym zmęczeniu i kłopotach z zasypianiem. Również w okresie rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych czy też różnego rodzaju chorobach warto sięgnąć po Vita Buerlecithin. Ceny tego suplementu, biorąc pod uwagę jego wydajność, czynią jego stosowanie niezwykle ekonomicznym.

 

W składzie preparat wzmacniający Vita Buerlecithin posiada przede wszystkim bogactwo naturalnej lecytyny sojowej, która wyjątkowo skutecznie usprawnia procesy zapamiętywania oraz poprawia koncentrację. W tym preparacie na mózg znajdują się również witaminy z grupy B, które poza korzystnym oddziaływaniem na pracę układu nerwowego, wspomagają dodatkowo utrzymanie prawidłowego poziom cholesterolu we krwi. Ponadto dzięki wysokiej koncentracji witamin w preparacie na serce Vita Buerlecithin suplement ten aktywnie wspiera pracę mięśnia sercowego, minimalizując ryzyko wystąpienia zawału serca. Składniki takie jak D-pantotenian sodowy oraz amid kwasu nikotynowego wspomagają działanie kompleksu witamin z grupy B zawartych w składzie preparatu na cholesterol Vita Buerlecithin. W szczególności osoby w wieku podeszłym powinny sięgnąć po Vita Buerlecithin. Opinia, jaka zdecydowanie najczęściej powtarza się odnośnie jego skuteczności, akcentuje kwestię wygodnej w codziennym stosowaniu płynnej formy preparatu Vita Buerlecithin. Cena tego suplementu w naszej aptece internetowej nie jest wygórowana, co sprawia, że z pewnością chętniej sięgną Państwo po ten wszechstronny produkt.

Vita Buerlecithin to:

  • wsparcie dla prawidłowej pracy serca
  • obniżony poziom „złego” cholesterolu we krwi
  • lepsza pamięć i koncentracja
  • więcej sił witalnych i zwiększony poziom energii w codziennym funkcjonowaniu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii