Demakijaż, oczyszczanie

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Nowy

VIANEK Rewitalizujące mleczko do demakijażu 150ml

7071735

VIANEK Rewitalizujące mleczko do demakijażu 150ml - Niezwykle delikatny preparat myjący w formie mleczka, może być stosowany zarówno do demakijażu, jak i zakończenia etapu oczyszczania cery i usunięcia pozostałości makijażu. Zawiera kombinację olejów: oczyszczającego rycynowego, nawilżającego z wiesiołka i regenerującego z nasion lnu.


Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 16,85 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

VIANEK Rewitalizujące mleczko do demakijażu 150ml - Niezwykle delikatny preparat myjący w formie mleczka, może być stosowany zarówno do demakijażu, jak i zakończenia etapu oczyszczania cery i usunięcia pozostałości makijażu. Zawiera kombinację olejów: oczyszczającego rycynowego, nawilżającego z wiesiołka i regenerującego z nasion lnu. Ekstrakt z owoców tarniny oraz witamina E działają antyoksydacyjnie i chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Mleczko nie podrażnia skóry, pozostawia ją idealnie nawilżoną i przygotowaną na dalszą pielęgnację.
 
Wskazania:
M
leczko do oczyszczania twarzy i demakijażu.
 
Sposób użycia: 
Nałożyć kilka kropli na wacik i przetrzeć skórę twarzy i szyi.
 
Główne składniki:
O
lejów rycynowego, wiesiołka nasion lnu, ekstrakt z owoców tarniny oraz witamina E.

Pojemność: 150 ml 

30 Inne produkty w tej samej kategorii