Kategorie

Ultrapiryna Plus 500mg + 300mg + 200mg smak malinowy 12 saszetek

3460141

Ultrapiryna Plus - Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym, do stosowania doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy, w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym, do stosowania doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy, w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów.

Właściwości:
Lek Ultrapiryna Plus zawiera kwas askorbowy (witaminę C) i wapń. Wykazują one wpływ na prawidłową czynność ścian naczyń krwionośnych. Redukują ich przepuszczalność, działają przeciwwysiękowo i przeciwobrzękowo. Wapń stymuluje mechanizmy obronne organizmu oraz działa przeciwwysiękowo, przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. Jest też niezbędny w procesach krzepnięcia krwi i przebudowy kości. Lek uzupełnia też niedobory witaminy C, które występują np. w przebiegu przeziębienia i grypy.

Składniki:
1 saszetka zawiera: 500mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum), 300mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum), 200mg wapnia (Calcium) w postaci wapnia laktoglukonianu (1,55g), substancje pomocnicze o znanym działaniu: sodu wodorowęglan (178 mg sodu/saszetkę), aspartam (E951), koszenila (E120) i sacharoza (0,75 mg/saszetkę).

Sposób użycia:
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: wyłącznie na zlecenie lekarza.
Dorośli: 1 lub 2 saszetki.
W razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 do 8 godzin do 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 6 saszetek.
Pacjenci w podeszłym wieku (powyżej 65 lat): 1 saszetka w razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 do 8 godzin do 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 3 saszetki.


Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na którykolwiek ze składników leku.
  • Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Opakowanie:
12 saszetek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii