Kategorie

Tussicare Junior 4+ syrop 120 ml, Data ważności 31.07.2021 r

9090245

Tussicare junior - Łagodzi podrażnienia, chroni błonę śluzową gardła, ułatwia usuwanie śluzu. 

Data ważności 31.07.2021 r

Więcej szczegółów

 

Cena: 7,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Działanie:

  • Łagodzi podrażnienia
  • Chroni błonę śluzową gardła
  • Ułatwia usuwanie śluzu

Właściwości:
Syrop Tussicare Junior jest wyrobem medycznym przeznaczonym do stosowania u dzieci powyżej 4 roku życia, który dzięki zawartości wyciągów roślinnych o udowodnionej skuteczności, tworzy powlekającą śluzową powłokę łagodzącą kaszel zarówno suchy jak i mokry. Syrop chroni górne drogi oddechowe, szczególnie zimą lub kiedy konieczne jest leczenie podrażnień spowodowanych czynnikami zewnętrznymi (zimno, smog, kurz, dym).

Składniki:
Ekstrakt z bluszczu (Hedera helix L.) standaryzowany na zawartość hederageniny, miód kwiatowy, wyciąg z prawoślazu lekarskiego (Althaea officinalis L.) bogaty w substancje śluzowe, ekstrakt z tymianku (Thymus vulgaris L.), fruktoza, woda oczyszczona, guma ksantanowa, substancje zapachowe i smakowe, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu. Nie zawiera glutenu.

Sposób użycia:
Dzieci powyżej 4 roku życia: 10 ml 2 razy dziennie
Przyjmować pomiędzy posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem


Opakowanie:
120 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii