Kategorie

Test na obecność narkotyków Apteo Care 1szt

9077485

Precyzyjny, łatwy w użyciu oraz czytelny Test narkotykowy Apteo Care polecany jest do samodzielnego badania próbki moczu w kierunku obecności narkotyków oraz ich metabolitów.


Więcej szczegółów

 

Cena: 19,23 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Precyzyjny, łatwy w użyciu oraz czytelny Test narkotykowy Apteo Care polecany jest do samodzielnego badania próbki moczu w kierunku obecności narkotyków oraz ich metabolitów.


Działanie:
Apteo Care test narkotykowy to szybki immunochromatograficzny test, służący do jakościowego wykrywania różnych narkotyków, jak również ich metabolitów w próbce moczu. Z jego pomocą można wykryć obecność sześciu najpopularniejszych substancji: marihuanę, haszysz, heroinę, kokainę, amfetaminę, morfinę. Jeśli w moczu obecne są narkotyki, konkurują one z ich odpowiednim koniugatem o miejsce wiązania na ich przeciwciele. Próbka moczu podczas wykonywania testu dzięki sile kapilarnej migruje wzdłuż paska testowego.


Zastosowanie:

Apteo Care test narkotykowy przeznaczony do wykrywania obecności narkotyków w moczu. Zestaw do samodzielnego wykonywania testu.


Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Sposób użycia:

Szczegółowy opis działania oraz instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce.

W zestawie: 

Saszetka z 1 kasetką testową i pochłaniaczem wilgoci, 1 pojemnik na mocz, instrukcja obsługi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii