Kategorie

Test ciążowy Pink Super Czuły 1 sztuka

9077599

Pink Super Czuły jest testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,78 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Pink Super Czuły jest testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży.


Właściwości:
Test ciążowy płytkowy do użytku domowego. Pink Test Super Czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG)- hormonu. który występuje w moczu kobiety w ciąży. Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty - hCG, które zostały zaniesione na test.


Sposób użycia:
Wykonanie badania jest bardzo proste i polega na wprowadzeniu do okienka na płytce testowej 3 kropli moczu. Wynik w postaci barwnych prążków, które pojawiają się w okienku wynikowym na płytce testowej, uzyskuje się w czasie 1-5 minut. 


Ważne informacje:

  • Test służy wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Opakowanie z testem należy przechowywać w temperaturze 2-30°C. Nie zamrażać. Przed wykonaniem badania doprowadzić test do temperatury pokojowej.
  • Test jest przeznaczony tylko do jednokrotnego użycia.
  • Zużyty test usunąć jak każdy inny odpad domowy.
  • Test przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:

  • Nie używać testu w przypadku, gdy opakowanie foliowe jest uszkodzone, ponieważ wilgoć z powietrza mogła uszkodzić test.

Opakowanie:

  • Test płytkowy, Pipetka i środek pochłaniający wilgoć
  • Instrukcję używania wyrobuPodobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii