Kategorie

Taran Nerki 240g Miody Polskie

3579921

TARAN to specjalnie dobrane NATURALNE i POLSKIE składniki, mające na celu oczyszczanie dróg moczowych z piasku i zapobieganie tworzeniu się kamieni moczowych, pobudzając nerki do pracy. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 30,28 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kamica nerkowa i piasek w nerkach to jedne z najczęstszych chorób układu moczowego. Sprzyjają im wszelkie sytuacje, w których dochodzi do zagęszczenia moczu, głównie w wyniku odwodnienia., a więc: zbyt mała ilość wypijanych płynów, gorączka, długotrwała biegunka, wymioty, ale i pobyt w tropikalnych temperaturach czy długotrwały wysiłek fizyczny. Siła bólu wywołanego kolką nerkową jest porównywana z bólami porodowymi.

Widać więc, jak ważne jest zapobieganie aby uniknąć kolki nerkowej.


TARAN to
specjalnie dobrane NATURALNE i POLSKIE składniki, mające na celu oczyszczanie dróg moczowych z piasku i zapobieganie tworzeniu się kamieni moczowych, pobudzając nerki do pracy. Unikalne połączenie wyselekcjonowanego miodu i ekstraktów roślinnych gwarantuje najwyższą jakość.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii