> Seks i zdrowie intymne>Tabletki na płodność

Kategorie

Najczęściej kupowane

Płodność

Według najnowszych danych w Polsce kłopoty z płodnością dotykają nawet 12% społeczeństwa. Zatem jest to bardzo powszechny problem, który jest naprawdę poważny. Może mieć różne podłoże np. nieodpowiedni styl życia, w tym otyłość, nadwaga i nałogi doprowadzające do niedoborów składników odżywczych. W takiej sytuacji pomocne mogą być środki na niepłodność, czyli różnego rodzaju witaminy i minerały wspierające ogólne zdrowie organizmu. Kłopoty z płodnością dotycząca zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

Środki na płodność

Produkty na płodność dla kobiet to są to przede wszystkim takie preparaty, które pozwalają przywrócić równowagę układu hormonalnego, a także regulować cykl miesiączkowy. Powinny zawierać składniki, który ma na celu zwiększanie częstości owulacji, a także obniżanie poziomu testosteronu w organizmie kobiety.

Natomiast środki na płodność dla mężczyzn powinny przede wszystkim poprawa jakości nasienia. W ich składzie powinny naleźć się składniki, które będą pozytywnie wpływały nie tylko na liczbę, ale i ruchliwość plemników.

Starając się o dziecko, warto również wyposażyć się w testy owulacyjne, które pozwalają lepiej zaplanować czas zbliżeń seksualnych, aby zwiększyć szansę na zapłodnienie.

Fertilman i Fertilwoman na płodność

  • FertilMan jest to kompleks witamin, minerałów i aminokwasów do wsparcia płodności u mężczyzn. Pozytywnie wpływa na jakość nasienia podczas starań o dziecko.
  • Natomiast FertilWoman zapewnia odpowiednią ilość́ witamin, minerałów i innych składników odżywczych, które wspomagają organizm i zwiększają płodności kobiety.

Te produkty są pomocne podczas starań o dziecko, poprawiają płodność u obojga partnerów. Przede wszystkim są to bezpieczne preparaty o sprawdzonym działaniu.

Tabletki na płodność 

W kategorii 14 produków.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów