> Pozostałe środki bez recepty>Środki uspokajające i nasenne>Tabletki / kapsułki uspokajające i nasenne

Kategorie

Najczęściej kupowane

Środki uspokajające i nasenne

Sen oraz równowaga emocjonalna mają ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, pracy mózgu oraz kondycji. W przypadku problemów z zasypianiem lub natłokiem stresujących sytuacji warto sięgnąć po:

  •        Leki nasenne, które skracają czas potrzebny do zaśnięcie oraz wspierają naturalny rytmu snu. Dzięki temu możemy zapewnić odpowiednią dla organizmu energię do funkcjonowania. Takie środki przydatne są przy: bezsenności i zaburzeniach snu.
  •        Natomiast leki uspokajające, mają na celu ułatwiać odprężenie, a także dawać ukojenie w stanach napięcia nerwowego i niepokoju. Pomogą nam one utrzymać stres pod kontrolą i odzyskać równowagę psychiczną.

Leki nasenne i na uspokojenie w tabletkach

Stres i brak snu są w stanie odebrać nam radość życia. Dlatego nie tak ważne jest by w swojej apteczce mieć środki, które będą zwalczały nieprzyjemne objawy i dolegliwości, a zarazem działały bezpieczne na nasz organizm. Leki w tabletkach lub kapsułkach są wygodne w stosowaniu, wystarczy popić je wodą. Jest to bardzo wygodna forma.

Dzięki zawartych w nich kompozycji składników poprawiające funkcjonowanie układu nerwowego, a także wpływają na nastrój i samopoczucie.

Tabletki / kapsułki uspokajające i nasenne 

W kategorii 91 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 91 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 91 produktów