Kategorie

Najczęściej kupowane

Skąd się bierze katar?

Katar jest męczący, czasem może powodować ból, a także kilka innych związanych z nim nieprzyjemnych dolegliwości. Zdarza się, że katar mija samoistnie, jednak jeżeli wydzielina z nosa staje się uciążliwa, warto sięgnąć po dostępne bez recepty tabletki na katar. Pojawienie się kataru w pierwszej kolejności kojarzy nam się z objawem przeziębienia. W rzeczywistości przyczyn kataru może być wiele, gdyż mogą wywoływać go różne czynniki, np.

  •        Katar wywołany podrażnieniem przez nasiloną ilość kurzu, pyłu, a nawet produkty spożywcze podczas przyrządzania jedzenia. W takim wypadku objawy samoczynnie miną, kiedy śluzówka nosa pozbędzie się zanieczyszczeń.
  •        Katar wywołany przez alergie. Wtedy śluzówka nosa reaguje na konkretne alergeny i objawy nasilają się w momencie, kiedy organizm ma większy kontakt z substancją podrażniającą. Uczulać może kurz i roztocza, katar nasila się podczas sprzątania lub pylące trawy i drzewa, tu objawy nasilają się podczas przebywania na zewnątrz. Wtedy warto zastosować tabletki na katar alergiczny, które nie tylko powstrzymają nadmierną produkcję wydzieliny w nosie, ale i złagodzą pozostałe reakcje alergiczne.

Pozostałymi źródłami kataru będą infekcja i przeziębienie. W takim wypadku należy zastosować tabletki lub kapsułki na katar.

Sinulan Forte na utrudnione oddychanie podczas kataru

Często zdarza się, że katar utrudnia nam swobodne oddychanie, przez co uniemożliwia codzienną aktywność i zaburza komfort życia. Ponadto katar może nawet utrudnia sen. Warto wtedy sięgnąć po Sinulan Forte,  preparat który wspomaga funkcjonowanie układu oddechowego. Pomogą oczyścić i udrożnić drogi oddechowe.

Zawarty w nim ekstrakt z pelargonii afrykańskiej i dziewanny wielkokwiatowej wspomagają komfort oddychania, natomiast ekstrakt z bzu czarnego wykazuje działanie przeciwutleniające.

Sinulan Forte oprócz układ oddechowy, wspiera również układu odpornościowy i gardło.

Sinulan Forte ułatwia oddychania podczas walki z katarem, poprzez zawarte w nim naturalne składniki aktywne, które wpływają na górne drogi oddechowe.  

Tabletki i kapsułki na katar 

W kategorii 28 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 28 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 28 produktów