> Pozostałe środki bez recepty>Tabex 1,5mg 100 tabletek

Kategorie

Tabex 1,5mg 100 tabletek

Lek

Cena: 39,49 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

4348601

Tabex to tabletki na rzucenie palenia, które pomagają w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Substancją aktywną jest cytyzyna, która jako bezpieczniejszy zamiennik nikotyny zmniejsza głód nikotynowy, przyczynia się do całkowitego odstawienia papierosów.

 

Więcej informacji

Często możemy spotkać się z dotyczącymi tabletek Tabex opiniami, że to najlepszy obecnie środek na rzucanie palenia. Tabletki Tabex zostały stworzone aby pomóc w rzuceniu palenia tym, którzy nie są w stanie zrobić tego bez farmakologicznej pomocy. Podobnie jak inne tabletki na rzucenie palenia zawierają substancję czynną, którą w ich przypadku jest zamiennik nikotyny redukujący głód papierosowy bez wywoływania niepożądanych skutków ubocznych. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami środek ten okazuje się znacznie skuteczniejszy.

Cytozyna zawarta w tabletkach Tabex pomaga w rzuceniu palenia 

Zamiennikiem o którym mowa jest cytozyna, każda tabletka zawiera 1,5 mg tej substancji co stanowi dawkę w stu procentach bezpieczną i nieszkodliwą. Cytozyna działa na te same receptory co nikotyna sprawiając, że stopniowo przestajemy odczuwać deficyt tej ostatniej jako coś nieprzyjemnego. Cała kuracja z użyciem Tabexu trwa niecały miesiąc, biorąc go będziemy w stanie odstawić całkowicie papierosy już 5 dnia po przyjęciu pierwszej dawki – dalsze zażywanie środka ma na celu łagodne pozbycie się nikotynowego głodu.

Wśród osób które przyjmują lub przyjmowały Tabex opinie są jednoznacznie pozytywne – palacze, którzy wielokrotnie próbowali rozstać się z nałogiem bardzo często osiągają swój cel dopiero po odkryciu Tabexu. Lek pozwala do zera zredukować wszelkie nieprzyjemne odczucia towarzyszące odstawieniu i sprawia, że możemy w trakcie rzucania funkcjonować normalnie, zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

W przypadku tabletek Tabex cena nie należy do wygórowanych, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wysoką skuteczność leku. Preparat bardzo dobrze wypada pod tym względem na tle konkurencji nie wspominając o tym, że kuracja z jego użyciem okaże się wielokrotnie tańsza niż trwanie w nałogu. Przypomnijmy, że większość nałogowych palaczy zużywa około paczki papierosów dziennie. Gdy zdamy sobie sprawę z tego jak bardzo obciąża to nasz budżet zrozumiemy, że zakup tabletek na rzucenie palenia Tabex jest nie tylko wydatkiem, ale inwestycją. Zwróćmy też uwagę, że w porównaniu do tego co proponuje Tabex ceny konkurencyjnych środków są znacznie wyższe.

Tabletki Tabex dawkowanie

Przebieg kuracji wygląda następująco: zaczynamy od dawki 6 tabletek dziennie, po 4 dniach redukujemy ich ilość do pięciu, 12 dnia do 3 i tak dalej, aż będziemy w stanie zupełnie je wyeliminować. Najpóźniej 5 dnia powinniśmy spalić ostatniego papierosa – od tego czasu nie wolno nam już tego powtórzyć. Preparat pomaga w rzucaniu palenia, jednak nie zrobi tego za nas – aby okazał się skuteczny musimy naprawdę chcieć pozbyć się nałogu i stosować się do zaleceń producenta.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii