Kategorie

Najczęściej kupowane

Towarzyszy przeziębieniu i grypie, a do tego bywa objawem zakażenia bakteryjnego czy bardziej skomplikowanych nieżytów dróg oddechowych - często wręcz utrudnia oddychanie i powoduje bezsenne noce. Kaszel mokry to problem, z którym zmaga się bardzo wiele osób, szczególnie w sezonie grypowym. Dlatego właśnie warto w porę zaopatrzyć się w skuteczne i sprawdzone syropy na kaszel mokry, które pomogą organizmowi wrócić do formy, a przy tym złagodzą objawy niejednokrotnie bardzo uciążliwego kaszlu.

Syrop na kaszel mokry - jak go wybrać?

W przypadku kaszlu mokrego dobrze znaleźć taki syrop, który będzie miał podwójne działanie: wykrztuśne (będzie zatem ułatwiał pozbycie flegmy z dróg oddechowych, stymulując odkasływanie) i mukolityczne (dzięki czemu rozrzedza gęstą wydzielinę, ułatwiając jej odkrztuszanie). Syropy na kaszel mokry dla dorosłych często łączą oba te zastosowania. Możesz zatem wybrać syrop z bromheksyną (np. Flegamina malinowa) albo ambroksolem (np. Flavamed, Ambroksol), które skutecznie wspomagają organizm w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych. 

Czym różni się syrop na kaszel mokry dla dzieci?

Jeśli szukasz syropu dla swojego dziecka, warto zwrócić uwagę na ilość substancji czynnej, łatwość dawkowania, a także smak, który będzie odpowiadał maluchowi na tyle, by chętnie przyjmował taki syrop. Dobrze, aby syrop na kaszel mokry dla dzieci zawierał również substancje wykazujące działanie przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne. W tej kategorii znajdziesz m.in. syrop o smaku truskawkowym Flegamina Junior, Mucosolvan Mini czy Apitussic.

Syropy na kaszel mokry 

W kategorii 47 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 47 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 47 produktów