Kategorie

Najczęściej kupowane

Czasy, kiedy przeziębienia najbardziej dają się we znaki to również czasy, kiedy co druga napotkana osoba zmaga się z chrypką, a ty sam starasz się, żeby ból gardła dopadł cię później niż prędzej. Bólem gardła można określić wszystkie nieprzyjemne dolegliwości atakujące gardło, przełyk, krtań i okolice podniebienia. Drapanie, pieczenie, suchość i podrażnienie to najczęściej opisywane odczuwanie tych problemów.

Skąd bierze się ból gardła?

Przyczyną bólu gardła są najczęściej infekcje wirusowe (to samo dotyczy przeziębień), dlatego żaden antybiotyk nie pomoże, ponieważ te zwalczają jedynie choroby wywołane bakteriami. Śmiało więc podczas pierwszych dni można kupić i stosować syrop na ból gardła bez recepty. Złagodzi on objawy i pozwoli organizmowi zwalczyć wirusa bez udziału naszego cierpienia. Jeśli jednak infekcja nie będzie przechodzić przez dłuższy czas, warto poszukać przyczyny u źródła, aby nie rozwinęła się w poważniejszą chorobę, której syropy na ból gardła nie będą już straszne. Najważniejszą zasadą jest obserwować swoje objawy i działać szybko, z głową.

Syrop na ból gardła - jak go wybrać?

Na tę dolegliwość jest wiele form leku, między innymi w formie sprayu, tabletek do ssania czy tabletki do połknięcia. Jednym z wygodnych sposobów są także syropy na ból gardła bez recepty. Są najpopularniejsze ze względu na prostą formę podania, skuteczność, natychmiastową ulgę i nawilżenie gardła oraz często zwyczajnie przyjemny, owocowy smak, tak jak Flavamed syrop 100mlSyrop na ból gardła to też najlepszy lek do podania dziecku. W tym sprawdzi się Junior-angin, kiedy zmaga się z tą dolegliwością, ponieważ nie wymaga namawiania dziecka na kontakt z tabletką ani strzykawką z zawiesiną. Butelkę z syropem można postawić na półce nocnej przed pójściem spać i zażyć go od razu po przebudzeniu, jako że z samego rana uczucie pieczenia jest najbardziej intensywne.

Syropy na ból gardła 

W kategorii 9 produków.
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów