Kategorie

Nowy

SWANSON Witamina B-12 1000mg 100 tabletek

3411121

SWANSON Witamina B-12 -  pomaga uzupełniać codzienną dietę w witaminę B12 i kwas foliowy. Polecany dla osób powyżej 50. roku życia z uwagi na pogarszające się wraz z wiekiem wchłanianie tej witaminy z pożywienia, dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 22,76 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Swanson Witamina B12 1000 mg w postaci tabletek do ssania jest suplementem diety, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w witaminę B12 i kwas foliowy. Polecany dla osób powyżej 50. roku życia z uwagi na pogarszające się wraz z wiekiem wchłanianie tej witaminy z pożywienia, dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej ze względu na wykluczenie/ograniczenie spożycia produktów zwierzęcych, będących źródłem witamin B12. Wskazany również przy podwyższonym poziomie homocysteiny, dolegliwościach ze strony układu pokarmowego, takich jak: celiakia, choroba Crohna, zapalenie błon śluzowych żołądka, jelit, itp. Zalecany również dla osób uprawiających sport z uwagi na zwiększone przemiany energetyczne, w których witamina B12 uczestniczy.


Właściwości:

Witaminę B12 można znaleźć w produktach zwierzęcych, głównie w mięsie i jego przetworach. Ta aktywna witamina nie występuje w żadnych źródłach roślinnych! Dlatego warto uzupełniać jej poziom sięgając po suplement diety Swanson Witamina B12 1000 mg. Witamina B12 jest odpowiedzialna za utrzymywanie i wzmacnianie właściwej przemiany materii oraz produkcję energii w komórkach. Sprzyja zmniejszeniu uczucia zmęczenia, znużenia i utrzymaniu wysokiej aktywności oraz sprawnej pracy mięśni. Wraz z witaminą B6 i kwasem foliowym uczestniczy w procesie rozkładu homocysteiny, której podwyższony poziom to ważny czynnik ryzyka rozwoju schorzeń związanych z miażdżycą tętnic, a zwłaszcza choroby wieńcowej i zawału mięśnia sercowego. Witamina B12 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Wspiera układ odpornościowy oraz pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Pełni też ważną funkcję w procesie podziału komórek.

Składniki:
Witamina B-12, emulgator: monostearynian sorbitolu, nośnik: mannitol, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: kroskarmeloza sodowa, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, naturalny truskawkowy dodatek smakowy.

1 tabletka zawiera: 1000 mg witaminy B12 (cyjanokobalamina) co stanowi 2500% realizacji jej dziennego zapotrzebowania RDA.

Sposób użycia:
1 tabletki dziennie. 

Ważne informacje:

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Przeciwwskazania:

  • Niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opakowanie:
100 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii